Czas na rodzinne wycieczki sportowe z maluszkiem! Zadbaj o jego wygodę i bezpieczeństwo

2021-08-23
Czas na rodzinne wycieczki sportowe z maluszkiem! Zadbaj o jego wygodę i bezpieczeństwo

Zaszczepienie u maluszka pasji do sportu oraz aktywnego trybu życia to jedno z najważniejszych wyzwań, przed jakimi stoją praktycznie wszyscy rodzice. Ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na dobre samopoczucie, ale również na kondycję i funkcje motoryczne. Idealną okazją do pokazania dziecku świata z takiej perspektywy są rodzinne wycieczki joggingowe. Tym bardziej, jeśli mogą być one maksymalnie bezpieczne dla maluszka!

Wspólny jogging z dzieckiem? Dzięki wózkowi Thule Urban Glide 2 będzie to możliwe

Długo wyczekiwane narodziny dziecka nie muszą oznaczać ograniczenia sportowej aktywności rodziców. Wręcz przeciwnie, ponieważ wyposażając wyprawkę dla noworodka w pierwszorzędnej klasy wózki biegowo-terenowe można zaszczepić miłość do sportu również u maluszka. Zwłaszcza, że teraz nie musisz się obawiać o jego bezpieczeństwo w trakcie joggingu czy szybszego spaceru. W naszym asortymencie znajdziesz sportowe wózki szwedzkiej marki Thule, a seria Urban Glide 2 stanowi definicję doskonałości pod każdym względem. Zwłaszcza tym protekcyjnym. Dziecko możesz umieścić w wygodnym siedzisku, które zostało odpowiednio zabezpieczone przez pasy, a ogromnym plusem tego typu wózka będzie skuteczna amortyzacja uderzeń powstających w wyniku biegania po nierównym podłożu. Wyposażenie transportera o ręczny hamulec tylko zwiększy i tak wysoki już poziom ochrony maluszka. Najmłodszy członek rodziny skupi się więc na poznaniu otaczającego go świata, a Ty wrócisz do aktywnego trybu życia nawet po narodzinach dziecka!

Wózek Urban Glide 2 to nie tylko bezpieczeństwo. Poznaj inne cechy oferowane przez Szwedów

Kwestia wysokiego poziomu ochrony Twojego maluszka podczas aktywności fizycznej nie podlega nawet najmniejszej dyskusji. Najbardziej wymagający rodzice poszukują jednak również wózków, które są w stanie zaproponować maksymalną funkcjonalność oraz stosunkowo nieskomplikowany transport w dowolnie wybrane miejsce. Lubisz biegać po parku, ale jest on oddalony od Twojego miejsca zamieszkania o dobrych kilka kilometrów? Pokonaj ten dystans samochodem. W zaledwie kilka sekund, przy pomocy tylko jednej ręki, złożysz nowoczesny wózek Thule Urban Glide 2 do bagażnika. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że szwedzki producent zdecydował się na zminimalizowanie wagę akcesorium do kilkunastu kilogramów, a rozstaw osi wózka na szerokość 80 cm zapewnia możliwość bezproblemowego włożenia transportera do każdego samochodu. Nawet do miejskich pojazdów, które przecież nie grzeszą bagażnikami pokaźnych rozmiarów. Gotowy na wycieczkę?

pixel