Poznaj ofertę marki Stokke

Firma Stokke to norweski producent wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, a także mebelków dla dzieci i szerokiego asortymentu akcesoriów dla dzieci. Stokke słynie z doskonałej jakości i trwałości, a także przemyślanej ergonomii swoich produktów. Producent używa wyłącznie materiałów przyjaznych dla środowiska i ulegających biodegradacji. Zarówno foteliki samochodowe, nosidełka, jak i wózki dziecięce przechodzą rygorystyczne testy bezpieczeństwa, które mają na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas użytkowania produktów Stokke.


W 3kiwi.pl Baby oferujemy szeroki asortyment produktów: wózki Stokke, krzesełka stokke, wanienki Stokke, foteliki Stokke, łóżeczka Stokke oraz wiele innych akcesoriów dla dzieci. Firma STOKKE oferuje swoje produkty w ponad 50 krajach na całym świecie. Pamiętaj: kupując produkty STOKKE® masz gwarancję najwyższej jakości akcesoriów oraz pewność, ze Twoje dziecko jest bezpieczne.

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel