Zasady promocji STOKKE® TRIPP TRAPP® oraz STOKKE® STEPS

  • Przy każdym zakupie zestawu Krzesełka Stokke Tripp Trapp z Baby Set oraz Tacką cena zostaje obniżona z 1217 złotych do ceny promocyjnej 999 złotych. Z promocji wykluczone są krzesełka Stokke Tripp Trapp zbudowane z drewna dębowego oraz w wersjach kolorystycznych Warm Red i Soft Mint.
  • Przy każdym zakupie zestawu Krzesełka Stokke Steps z nóżkami z drewna bukowego z Baby Set oraz Tacką cena zostaje obniżona z 1407 złotych do ceny promocyjnej 1199 złotych.
  • Przy każdym zakupie zestawu Krzesełka Stokke Steps z nóżkami z drewna dębowego z Baby Set oraz Tacką cena zostaje obniżona z 1657 złotych do ceny promocyjnej 1499 złotych.
  • Promocja trwa do 13 lipca 2020 roku włącznie lub do wyczerpania zapasów w magazynie producenta.
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel