Elodie Details


Elodie Details jest szwedzką marką dedykowaną rodzicom i dzieciom, którzy szukają pięknych i użytecznych rzeczy. Tworzone przez Elodie Details akcesoria dla dzieci są utrzymane w stylistyce retro - to prawdziwa, sentymentalna podróż do świata pełnego klasycznej elegancji i troski o piękno.

Kolorystyka produktów, zwykle stonowana, nawiązuje do skandynawskiej tradycji szanowania przyrody oraz życia pełnego ekologicznej świadomości. Zgodnie z mottem firmy: "wielkie zmiany dla najmniejszych", produkty marki odznaczają się dbałością o szczegóły w każdym wymiarze, dzięki temu prawie każdy nowy artykuł od Elodie Details podbija serca rodziców na całym świecie. Myśląc o tym, że moda nie jest uzależniona od wieku, firma postanowiła tworzyła designerskie przedmioty z myślą o najmłodszych. Wszyscy doskonale wiemy, że rzeczy, których dziecko używa na co dzień mogą nie tylko ułatwiać życie, ale również wyrażać osobowość i wyczucie stylu. Dlatego warto poświęcić chwilę na szukanie przedmiotów niezwykłych, pięknych i takich, które można pokochać. Produkty tej marki charakteryzują się wysoką jakością i kreatywną klasyczną stylistyką, która zadowoli najbardziej wymagających. Dobrze poznać świat, w którym liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. W ofercie znajdują się różnorodne produkty - od najdrobniejszych akcesoriów po wózki dziecięce. Wszystko utrzymane jest w niepowtarzalnym stylu marki. Zapraszamy do zapoznania się z docenioną na całym świecie marką, proponującą najlepszy design dla młodszych i starszych.

Produktów: 84
Produktów 1 - 40 z 84
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel