3 SPROUTS

Każdy rodzic wie, że dziecko potrzebuje wiele bodźców, by się prawidłowo rozwinąć. Dlatego współczesne dzieci wychowywane są wśród licznych zabawek umilających im wiek dorastania. Idealnym miejscem do przechowywania zabawek jest kosz 3 Sprouts. Kosz ten jest świetnym rozwiązaniem. Zaprojektowany został tak, by spełniać wysokie standardy każdego rodzica, a także mieć przywodzić przyjemne skojarzenia wśród dzieci. Kosz jest pojemny i można w nim pomieścić wszelkie różności; zabawki, akcesoria dziecięce, książeczki i wszystko to, czego każdy maluch potrzebuje. Oprawa graficzna kosza jest przyjemna dla dziecięcych oczu, nie wywołuje złych skojarzeń, czy strachu.

Kosz 3 Sprouts posiada uchwyty ułatwiające przenoszenie go z zapakowanymi zabawkami. Jego niewątpliwymi atutami są wysokie wykonanie, przyjemny design, duża pojemność, lecz także możliwość złożenia kosza w chwilach, kiedy nie jest on już potrzebny. Kiedy jest nieużywany można go wówczas złożyć i przechowywać w szafie, czy nawet szufladzie w pokoju dziecięcym. Wysoką jakość wykonania zapewnia zastosowanie bawełny organicznej, która jest nieszkodliwa dla otoczenia i może być bezpiecznie użytkowana w otoczeniu dziecka. Kosz jest dostępny w różnorodnych wzorach ładnych zwierzątek, dzięki czemu umożliwia dziecku poznawanie świata. Kosz 3 Sprouts produkowany jest przez kanadyjską firmę istniejącą na rynku od dekady. Producent specjalizuje się w produktach przeznaczonych dla dzieci, a jego zasięg wychodzi poza ramy ziemi ojczystej.

Produktów: 1
Produktów 1 - 1 z 1
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel