DUUX


Duux jest nietypową marką, która pomaga rodzicom w codziennych obowiązkach - koncentruje się głównie dla elektronice, dedykowanej dzieciom. Swój cel opisują jednym zdaniem: "wspieranie rodziców i ułatwianie spędzania radosnych, pierwszych i ekscytujących chwil z dzieckiem". Produkty firmy są nietypowe jak na akcesoria dziecięce, ponieważ zostały utrzymane w nienarzucającym się, współczesnym tonie.

Twórcy postanowili dostosować design szczególnie do nowoczesnych i stylowych wnętrz. Dzięki temu rodzice nie musza być rozdarci między zapewnieniem swojemu maluchowi tego, co najlepsze a spełnieniem swoich wyobrażeń o pięknym, dziecięcym pokoju. Elektronika, którą prezentuje firma jest skoncentrowana wokół poprawy jakości powietrza. Nawilżacze Duux są nie tylko stylowe, ale również niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze - dzięki temu każdy rodzic może spędzać czas z dzieckiem i nie przejmować się obsługą nawilżacza. Nie należy przejmować się również czasem działania sprzętu: nawilżacze są zaprojektowane w taki sposób, by wyłączyć się po odpowiednio wykonanej pracy. Funkcjonalność przejawia się również w dyskretnym designie, który łatwo dopasuje się do każdego wnętrza, nie tylko w pokoju dziecięcym, ale również w tym, które jest strefą rodziców. Dodatkową zaletą nawilżaczy jest możliwość korzystania z delikatnego oświetlenia: pomoże to maluchowi poczuć się bezpieczniej w nocy i ułatwi zasypianie. Oczywiście, praca nawilżaczy jest bardzo cicha i nie niepokoi podczas snu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania doskonałego sprzętu, który będzie służyć przez wiele lat.

Produktów: 1
Produktów 1 - 1 z 1
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel