RUBENS BARN

Zabawki często traktowane są w sposób błahy - dzieci mają ich pod dostatkiem, ale rzadko zwracana jest uwaga na rolę, jaką spełniają w rozwoju małego dziecka. Obecnie ten trend ulega zmianie i rodzice zwracają coraz więcej uwagi na to, aby zabawka nie była tylko rozrywką, ale również spełniała funkcje edukacyjne, rozwojowe. Lalki uczą odpowiedzialności, rozwijają u dzieci opiekuńczość, często ulubione lalki stają się przyjaciółmi dzieci, z którymi chętnie rozmawiają, zdradzają swoje sekrety i problemy, przez co pełnią one funkcję wsparcia emocjonalnego dla dziecka, wspierają przy tym rozwój mowy. Lalki Rubens Barn świetnie wypełniają powyższe funkcje - nadają się dla dzieci zarówno małych, stymulując ich zmysł dotyku oraz wzroku, a także rozwijając zainteresowanie otoczeniem, a także dla dzieci starszych, które mogą wcielać się w rolę opiekunów lub uczynić z lalek wiernych towarzyszy zabaw.

Lalki Rubens Barn produkowane są w Szwecji, każda z nich jest ręcznie robiona, z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Do wykonania lalek używane są miękkie materiały, dzięki czemu lalki są miękkie w dotyku, więc często zostają ulubioną przytulanką dziecka. Należy zwrócić również uwagę, że powstają na podstawie indywidualnych projektów, co dodaje im wyjątkowości. Producenci dbając o jak najlepszą jakość swoich lalek, testują wszystkie swoje produkty, nim trafią one do klientów, a dzięki tej trosce lalki Rubens Barn posiadają certyfikaty ISO 9000, CE i EN71. Dzięki temu jesteśmy pewni, że lalka Rubens Barn zostanie najlepszym przyjacielem każdego dziecka.

Produktów: 1
Produktów 1 - 1 z 1
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel