PETIT LANDAU

Powrót do klasyki i stylistyki retro coraz częściej jest poszukiwany w czasach zalewu nowościami i zabawkami wykonywanymi byle jak, szybko i ze szkodliwych, nienaturalnych składników. Cenimy coraz bardziej dobre, porządnie wykonane rzemiosło, szukając przedmiotów z duszą. Firma Petit Landau nawiązując do stylistyki pokojów dziecinnych, jak za czasów naszych babć i prababć, proponuje zabawki wykonane w całości w Polsce, do stworzenia których użyto tylko naturalnych materiałów: wikliny i drewna.

Celem firmy jest uczenie dziewczynek, bo to do nich skierowane są głównie produkowane przez Petit Landau wózki i kołyski dla lalek, od najmłodszych lat poszanowania dla naturalnych materiałów i wysokiego poczucia estetyki przez zetknięcie się z wyjątkowo starannie wykonanymi, dopracowanymi pod każdym względem przedmiotami. W ofercie produktów Petit Landau dostępnych w naszym sklepie znajdują się wyjątkowe, nawiązujące do lat przedwojennych i stylistyki vintage kołyski dla lalek oraz wózki wykonane z wikliny lub drewna wyściełane pościelą wykonaną z wysokogatunkowej bawełny. Dzięki produktom Petit Landau dzieci i ich rodzice mogą cofnąć się do najpiękniejszych chwil dzieciństwa, jeszcze bez wszechobecnej technologii, kiedy najlepsze zabawki były wykonywane w jak najprostszy sposób. Wyjątkowa elegancja i staranność wykonania produktów tej marki pozwala na cieszenie się w pełni popularnymi wśród dziewczynek zabawami w dom, które w wózkach lub kołyskach mogą usypiać swoje ukochane lalki czy pluszaki.

Produktów: 14
Produktów 1 - 14 z 14
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel