CROCODILE CREEK

Cudowna zabawa, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia oraz ćwiczenia dla pamięci - to główne cechy znanej na całym świecie amerykańskiej marki Crocodile Creek specjalizującej się w tworzeniu wyjątkowo atrakcyjnych wizualnie, a jednocześnie edukacyjnych zabawek dla dzieci. W jej ofercie znajdują się m.in. efektownie zapakowane puzzle, wyjątkowo kolorowe piłki czy lunch boxy, bidony i plecaki dla starszych dzieci wybierających się już do szkoły. Dostępne w naszej ofercie puzzle firmy Crocodile Creek to nowe spojrzenie na klasykę zabaw znanych na całym świecie.

Układanie puzzli pasjonuje nie tylko dzieci, ale też dorosłych, którzy potrafią spędzać nad układaniem kolorowych puzzli całe godziny. Dodatkowo szeroko doceniane są cechy edukacyjne puzzli, które uczą koncentracji, logicznego myślenia przyczynowo-skutkowego czy zdolności manualnych. Wykonane z niezwykłą starannością z grubej tektury, która ułatwia łączenie poszczególnych części, puzzle Crocodile Creek pozwalają na stworzenie nie tylko obrazów 2D, ale także całych przedmiotów w formacie 3D, jak fascynujące pojazdy: śmieciarka, wywrotka czy ciężarówka z lodami, a także kształtów potworów czy robotów. Ciekawą propozycją dla dzieci są także klocki magnetyczne Crocodile Creek dające możliwość stworzenia sylwetek zwierząt leśnych lub ludzkich twarzy. Pomysłowe opakowania klocków lub puzzli pozwalają na wygodne zabranie ich nawet na wyjazd z dziećmi, zapewniając im rozrywkę także w czasie deszczowych dni w trakcie wakacji.

Produktów: 1
Produktów 1 - 1 z 1
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel