LITTLE BIRD TOLD ME

Wywodząca się z Wielkiej Brytanii firma produkująca zabawki dla dzieci Little Bird Told Me w czasach zalewających nas nowymi technologiami i gadżetami elektronicznymi, stawia na klasykę, prostotę i wyjątkową jakość wykonania produkowanych przez siebie zabawek z biodegradowalnych materiałów. W jej ofercie znajdziemy takie produkty, jak nawiązujące do najbardziej tradycyjnych zabawek koniki na biegunach, maty edukacyjne, karuzele, zabawki-pchacze czy inne zabawki na biegunach.

Dzięki tej wyrafinowanej prostocie powstających w Little Bird Told Me zabawek, firma pozwala dzieciom na pobudzenie kreatywności i swobodne wykorzystywanie dostępnych zabawek do przeżywania najbardziej szalonych przygód w wyobraźni. Dostępne w kilku kolorach i wzorach koniki na biegunach produkowane przez Little Bird Told Me to bezpośrednie odwołanie do szczęśliwych czasów dzieciństwa, a jednocześnie zabawka, której łagodne bujanie dobrze wpływa na prawidłowy rozwój błędnika i poczucia równowagi u dziecka pozwalające mu w późniejszych latach na bezproblemowe funkcjonowanie. Wykonane z wyjątkową starannością o wszelkie szczegóły, koniki na biegunach są zabawkami wyjątkowo przyjemnymi w dotyku, dzięki czemu mogą stać się prawdziwymi przyjaciółmi i towarzyszami zabawa naszych dzieci. Do nauki chodzenia znakomicie nada się z kolei inny produkt proponowany przez Little Bird Told Me: zabawka-pchacz, piesek Dexter wykonany z miękkiego materiału z wygodnym oparciem dla rąk i gumowymi oponami, dzięki którym cicho porusza się po podłodze.

Produktów: 3
Produktów 1 - 3 z 3
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel