Biolane

Wrażliwa skóra dziecka wymaga niezwykle delikatnej pielęgnacji, natomiast ubranka malucha muszą być prane w środkach gwarantujących bezpieczeństwo i nie podrażniając przy tym skóry. Również butelki, z których dziecko bardzo często korzysta, powinny zostać odpowiednio zdezynfekowane. Wszystkim rodzicom z pewnością zależy, by ich pociechy były zdrowe i szczęśliwe. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom firma Biolane stworzyła linię produktów dedykowanych właśnie najmłodszym. Prezentowane chusteczki nawilżające zatroszczą się o delikatną, wrażliwą skórę dziecka i zadbają o jej właściwą pielęgnację. Naturalne składniki chusteczek nie podrażnią, a przede wszystkim oczyszczą skórę, zachowując przy tym jej naturalne pH.

Co ważne, jest to produkt w 100 procent biodegradowalny i bezpieczny również dla środowiska. Z kolei płyn do prania prezentowanej firmy zadba o świeżość i czystość małych dziecięcych ubranek, a dzięki specjalnie opracowanej recepturze będzie chronić delikatną skórę dziecka. Płyn jest przeznaczony również do użytku dla alergików oraz został przetestowany dermatologicznie. Wypierze wszystkie zabrudzenia i zatroszczy się o zdrowie skóry każdego maluszka. Dla bezpieczeństwa dziecka niezwykle ważne jest także zachowanie czystości butelki, z której wielokrotnie korzysta każdego dnia. W tym celu warto zastosować Płyn do Dezynfekcji Butelek, który idealnie odtłuszcza, czyści i dezynfekuje naczynia wykorzystywane na potrzeby karmienia. Jest on całkowicie bezpieczny i naturalny, bez jakichkolwiek substancji sztucznych, zapachowych. Dzięki formule sprayu dotrze się do każdego zakamarka dziecięcej butelki. Wszystkie produkty zapewnią bezpieczeństwo, a przede wszystkim uprzyjemnią codzienność rodzicom i ich dzieciom.

Produktów: 3
Produktów 1 - 3 z 3
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel