PEARHEAD

Czas spędzany z rosnącym dzieckiem mija bardzo szybko, nic więc dziwnego, że większość rodziców za wszelką cenę chce go uwiecznić na zdjęciach czy w postaci innych pamiątek. Amerykańska firma Pearhead w odpowiedzi na tę potrzebę od lat koncentruje się na produkcji przedmiotów służących upamiętnieniu wyjątkowych rodzinnych wspomnień związanych z pojawieniem się małego nowego człowieka w naszym domu. Wyjątkowy design, materiały w pełni bezpieczne dla dzieci i najwyższa jakość wykonania - to główne cechy produktów oferowanych przez Pearhead, wśród których znajdziemy ramki na pamiątkowe fotografie, kostki obliczające mijające tygodnie, miesiące i lata życia dziecka, atramentowe odciski małych rąk i stóp czy naklejki na koszulki dla rodziców i dzieci z kolejnymi miesiącami ich życia.

Wśród wyjątkowych produktów firmy Pearhead znajdziemy więc efektowną ramkę pozwalającą na stworzenie kolażu ze zdjęć z pierwszego roku życia małego dziecka. Wzruszającym produktem jest też zawieszka upamiętniająca odcisk małej stopy dziecka, które po latach nie będzie mogło uwierzyć w tak mały rozmiar. Zabawnym sposobem na upamiętnienie mijających szybko chwil z życia dziecka są też w pełni bezpieczne naklejki na ubrania pozwalające na zrobienie zdjęcia w odpowiednim miesiącu. W zestawie oferowanych naklejek można znaleźć 12 ich sztuk dokumentujących ten ekscytujący czas dla rodziców pilnie obserwujących błyskawiczny w tym okresie rozwój dziecka. Wszystko po to, aby zachować ten magiczny czas na dłużej w pamięci.

Produktów: 1
Produktów 1 - 1 z 1
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel