CLICKBIBS

Nieprzemakalne śliniaczki Clickbibs w różnych kolorach to prawdziwa pomoc dla mamy i jej dziecka, które właśnie zaczyna przygodę z samodzielnymi posiłkami. Plamiąca zupa z marchewki czy owocowe soki nie będą już zagrożeniem dla ubranek dziecięcych, bowiem śliniaczki Clickbibs doskonale zabezpieczają je przed zabrudzeniem. Ich dodatkowym atutem jest użycie w produkcji wyłącznie naturalnych materiałów, na co szczególnie zwracają uwagę mamy na całym świecie, w obliczu zagrożenia dzieci alergiami wywołanymi przez wszechobecną chemię i sztuczne produkty.

Śliniaczki Clickbibs wykonane są po stronie wierzchniej z mieszanki bawełny z elastanem, po stronie spodniej, gdzie skóra dziecka styka się bezpośrednio ze śliniaczkami użyto naturalnej bawełny i bambusa, od lat uznawanych za najbezpieczniejsze materiały w produktach przeznaczonych dla dzieci. Dzięki wodoodpornej, oddychającej membranie znajdującej się wewnątrz śliniaczka dzieci są w pełni zabezpieczone przed oddziaływaniem szkodliwych sztucznych składników. Okalająca śliniaczek barwna lamówka także wykonana jest w stu procentach z bawełny, dzięki czemu nie spowoduje żadnych podrażnień na szyi dziecka. Nawet najmłodsze dzieci, których skóra jest szczególnie delikatna, a przez to narażona na alergie i wysypki, mogą bezpiecznie używać tego typu śliniaczków. Dodatkowym ułatwieniem przy ich wykorzystaniu jest regulowane zapięcie na napki niepodrażniające skóry dziecka, znajdujące się z boku śliniaczka i umożliwiające dopasowanie go do każdego rozmiaru.

Produktów: 7
Produktów 1 - 7 z 7
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel