FILL'N SQUEEZE

Życie każdej młodej mamy toczy się wokół małego dziecka i jego karmienia, wypróżniania i dbałości o higienę osobistą, dopiero z czasem coraz więcej miejsca zajmuje zabawa. Na pierwszym miejscu jest jednak karmienie - czynność, która nie tylko zaspokaja podstawową potrzebę małego dziecka, ale przy tym zbliża do siebie matkę i dziecko, budując między nimi wyjątkową więź. W trosce o zdrowie i rozwój dziecka, mamy często przebywają ze swoją pociechą na świeżym powietrzu.

W chwilach, gdy pogoda jest piękna, a pora karmienia maleństwa zbliża się wielkimi krokami, z pomocą dla mam przybywa zestaw Fill"n Squeeze - prosty sposób na przechowywanie jedzenia. Cały system karmienia opiera się na przechowywaniu pokarmu w saszetkach, które są wygodną formą karmienia w miejscach publicznych, jak również w domu, szczególnie gdy dziecko nie przepada za miseczkami i łyżeczkami. Przy tym mama może mieć pewność, że jedzenie, jakie spożywa jej dziecko, jest zdrowe i nie zawiera konserwantów. Dzięki Fill"n Squeeze ułatwione jest również wprowadzanie nowych produktów do menu malucha,a także dowolnie je łączyć, tworząc wyjątkowe dania dla dziecka. Napełnianie saszetek nie jest uporczywą czynnością, w zestawie znajduje się pojemnik oraz tłok do napełniania saszetek. Saszetki, czyli główna część zestawu, są wielokrotnego użytku, a przy tym łatwe w utrzymaniu czystości (w naszym sklepie internetowym dostępna jest także specjalna szczoteczka do czyszczenia saszetek). Korzystanie w karmienie dziecka z saszetek Fill"n Squeeze może być ciekawą alternatywą zarówno dla dziecka, jak i urozmaiceniem codziennych obowiązków dla matki, która może się wykazać inwencją twórczą w kuchni.

Produktów: 4
Produktów 1 - 4 z 4
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel