LITECUP

Nauka picia to ważny element prawidłowego rozwoju. Jednak zamiana butelki na kubek to często niełatwe wyzwanie zarówno dla rodziców, jak i ich dzieci wchodzących w kolejny etap rozwoju. To nie tylko nauka samodzielnego picia, ale także trening jamy ustnej - stymulacja mięśni i stawów, która wpływa na rozwój mowy dziecka. Picie z kubka jest również zdrowsze dla pierwszych zębów malucha.

Dlatego należy podejść do tego w odpowiedni sposób, aby dziecko nie zrażało się do tej formy spożywania płynów. Dużym ułatwieniem w nauczaniu dziecka picia z kubeczka są kubki-niekapki. Choć wybór kubków-niekapków jest ogromny, polecamy zwrócić uwagę na jeden, na pewno wyróżniający się spośród innych, model - Litecup. Choć kubek wydaje się niepozorny, prosty, ponieważ jest on przezroczysty, bez żadnych wzorów ani intensywnych, przykuwających uwagę kolorów - kolorowa jest jedynie nakrętka kubka. Ale ma jeden, wyjątkowy atut, mianowicie kubek świeci w ciemności! Jest to pomysł prosty, ale zarazem genialny, ponieważ jest on ciekawym atrybutem dla dziecka, a dodatkowo dziecko, gdy w nocy obudzi się, aby się napić, może bez problemu napić się samo, ponieważ zlokalizowanie kubka to już żaden problem (co jest również sporą ulgą dla rodziców, którzy mogą cieszyć się nieprzerwanym snem). Kubek Litecup pełni również funkcję lampki nocnej o delikatnym świetle, dającym poczucie bezpieczeństwa. Posiada system 360, co oznacza, że dziecko może pić z niego jak ze szklanki, przy czym nic się nie rozleje, nawet wtedy, gdy kubek odwrócony jest do góry nogami. Zapewniamy, że każde dziecko będzie zachwycone połączeniem kubka z lampką nocną i zachęcamy do zapoznania się z ofertą kubków Litecup w naszym sklepie internetowym.

    Produktów: 4
    Produktów 1 - 4 z 4
    Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
    Zamknij
    pixel