Naczynia dla dzieci

Nadeszło wyczekiwane! Twój maluszek zaczyna jeść samodzielnie - na początku niezdarnie, później stopniowo zyskując pewność zarówno w lawirowaniu łyżeczką z miski do ust, jak i w nabieraniu konkretnych ilości kaszki czy zupki. Przejście na bardziej zróżnicowaną dietę to wielkie wydarzenie w rodzinie, nie tylko dla samego maluszka; również rodzice stają oko w oko z nowymi wyzwaniami, które oscylują wokół nowej diety i nauki jedzenia. Warto ułatwić mu ten proces, inwestując w specjalne naczynia dla dzieci. W 3kiwi posiadamy szereg opcji akcesoriów do samodzielnego jedzenia. Już teraz wejdź do świata pełnego kolorowych misek, kubeczków i poręcznych sztućców, wybierając zestaw naczyń dla niemowląt dopasowany do upodobań Twojej pociechy!


Czym wyróżniają się naczynia dla niemowląt ze sklepu 3kiwi?

Oferowane przez nas naczynia dla dzieci to grupa specjalnie zaprojektowanych przedmiotów, które charakteryzują się szczególną funkcjonalnością i bezpieczeństwem dostosowanym do potrzeb najmłodszych użytkowników. Projekty uwzględniają w sobie poszczególne, unikalne cechy rozwojowe niemowląt, tym samym zapewniając im komfort podczas samodzielnych prób spożywania posiłków. Naczynia do karmienia niemowląt mają niepowtarzalny design i wyróżniają się na tle innych akcesoriów kształtem; ergonomiczne projekty dostosowane są do małych rączek i ust, wspierając rozwój procesów motorycznych dzieci. Naczynia dla niemowląt z przyssawką stabilnie utrzymują się na blacie, tym samym nie dopuszczając do rozlewu zupy czy wylądowania sosu pomidorowego na podłodze. Wykonane z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów, nie wchodzą w interakcję z żywnością, pozostając nieszkodliwe dla zdrowia maluszka. Sklep 3kiwi oferuje wyłącznie bezpieczne naczynia dla dzieci, stale aktualizując swoją ofertę o kolejne nowości ze świata akcesoriów dla najmłodszych.


Naczynia z przyssawką dla dzieci ułatwiają delektowanie się posiłkiem!

Naczynia do jedzenia dla dzieci dostępne w naszym asortymencie są przystosowane do różnych etapów rozwoju dziecka. Dzielą się na te odpowiednie dla niemowląt rozpoczynających przygodę z jedzeniem stałym, oraz dla starszych maluchów, które jedzą bardziej samodzielnie. Niektóre naczynia posiadają również specjalne przegródki, ułatwiające podawanie różnorodnych smaków i tekstur, dzięki czemu posiłek może okazać się dla dziecka naprawdę ciekawym, urozmaiconym doświadczeniem. Z plusów dla rodziców, pragniemy zaznaczyć, że naczynia dla dzieci bardzo łatwo jest utrzymać w czystości - dokładne mycie ręczne wystarczy, aby kilka minut później cieszyć się czystą miseczką czy kubeczkiem. Większość z nich można nawet myć w zmywarce. To ważne kryterium zwłaszcza dla tych dorosłych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania, ułatwiające codzienną opiekę nad dzieckiem. Wszystkich opiekunów małych głodomorów serdecznie zapraszamy do naszego sklepu - zarówno stacjonarnie, jak i wirtualnie! Jesteśmy pewni, że to właśnie u nas znajdziecie idealny zestaw naczyń dla niemowląt w atrakcyjnej cenie.


FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI


#1 Dlaczego naczynia dla dzieci mają tak niecodzienne kształty?

Design niektórych modeli naczyń może znacznie odbiegać od standardowych wyobrażeń na temat misek, talerzyków czy kubków. Producenci dokładają bowiem wszelkich starań, aby kształt akcesoriów był jak najlepiej przystosowany do aparycji niemowląt, a także etapu rozwoju motorycznego, na którym się znajdują. W sklepie 3kiwi znajdziemy zarówno zestawy naczyń dla niemowląt, jak i nieco starszych dzieci - wszystkie akcesoria odpowiadają na potrzeby malucha w konkretnym wieku.


#2 Czy naczynia do jedzenia dla niemowląt są w pełni bezpieczne?

Tak. Mamy pewność, że naczynia do jedzenia dla dzieci, które znajdują się w naszej ofercie, powstały wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów. Oznacza to, że posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, które dowodzą ich nieszkodliwości dla zdrowia i życia najmłodszych.


#3 Czy istnieją ekologiczne naczynia do karmienia niemowląt?

Tak! Mówiąc o ekologii, nie możemy nie wspomnieć o naszej ofercie na zestawy naczyń dla niemowląt wykonane z drewna bambusowego. Materiał bambusa jest organiczny i biodegradowalny, a przy tym jest w stanie towarzyszyć dziecku latami.

 

Produktów: 36
Produktów 1 - 36 z 36
pixel