Naczynia i sztućce

Pierwsze kroki dziecka w kierunku samodzielnego jedzenia nie zawsze bywają udane. Trzymanie łyżki czy nabieranie na nią potrawy okazuje się trudne, a ambitne maluchy nie zawsze wykazują wystarczającą cierpliwość, aby tę trudność pokonywać. Nasze kolorowe, dekorowane zabawnymi obrazkami talerzyki dla dzieci mogą stanowić zachętę do zdobywania tej przeszkody, a wygodne i lekkie łyżeczki czy kubki to efektowne i praktyczne uzupełnienie zestawu. Naczynia dla dziecidopasowane wielkością do małych rączek i ust, dzięki czemu jedzenie przychodzi łatwiej, a napoje w kubeczkach ze specjalnym ustnikiem nie rozchlapują się.

Przygotowanie malucha do samodzielnego spożywania posiłków zawsze bywa problematycznym etapem, a zarówno maluchy, jak i rodzice muszą zmagać się z porozrzucanym jedzeniem i rozlaną herbatką. Sklep 3Kiwi.pl Baby dzięki oferowanemu asortymentowi pomaga w przechodzeniu przez ten etap nauki, a odpowiednio dobrane naczynia dla dzieci to nie tylko przyjemność samodzielnego jedzenia, ale również dobra zabawa. Talerzyki, kubeczki i łyżeczki wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów, a zarazem cechują się niewielkimi wymiarami i dużą lekkością. Dla maluszka trzymanie i operowanie sztućcami czy kubkiem nie stanowi tak dużego problemu. Kolorowe talerzyki z obrazkami to także sposób na niejadki. Dotarcie do barwnego bajkowego obrazka często bywa odpowiednią motywacją do zjedzenia kaszki czy zupki. Oferta obejmuje także naczynia dla dzieci przeznaczone do picia, a więc kolorowe kubki dla starszych dzieci oraz kubki niekapki tradycyjne i z uchwytami, kubeczki ze specjalnym ustnikiem i przykrywką, która pozwala na zabranie ich w podróż. Każdy z produktów jest nietłukący i bezpieczny dla dziecka.

Produktów: 126
Produktów 1 - 40 z 126
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel