Krzesełka do karmienia

Pierwsze próby z samodzielnym jedzeniem, albo zmagania z maluchem, który ucieka od mamy z łyżką, bo bardziej interesuje go leżąca na podłodze zabawka to problemy, z którymi zmaga się wielu rodziców. Nasze krzesełka do karmienia to sposób na ich rozwiązanie. Wykonane z praktycznych i trwałych tworzyw sztucznych, kolorowe, zajmujące uwagę dziecka, a dodatkowo skonstruowane tak, że maluch nie może z nich uciec eliminują połowę problemów związanych z karmieniem stałymi posiłkami. W ofercie sklepu znajduje się wiele różnorodnych modeli, które można modyfikować wraz z rozwojem dziecka. Dla kapryśnych maluchów proponujemy krzesełka do karmienia z tacką edukacyjną.

Krzesełka do karmienia doceniło już wiele mam, które każdego dnia muszą przekonywać swoje pociechy do zjedzenia jeszcze jednej łyżki przecieru warzywnego, kaszki czy zupki. Uganianie się za maluchem po całym domu odchodzi w zapomnienie podobnie, jak ubrudzone ubrania, pościel czy koc, na którym mama próbowała nakarmić szkraba. Krzesełka do karmienia są praktyczne, gdyż tworzywo sztuczne można umyć w wodzie i wytrzeć do sucha w kilka minut. Nasze krzesełka do karmienia dla dzieci i niemowląt są zdrowe, bowiem specjalne systemy regulacyjne umożliwiają dopasowanie kształtu do pleców dziecka oraz do jego wzrostu. Nasze krzesełka do karmienia są też bardzo wygodne, ponieważ dzięki różnym nadstawkom można dopasować ich wusokość do wysokości stołu lub krzesła mamy, która nie musi się już pochylać z każdą łyżką zupy. Krzesełka dla dzieci i niemowląt są także kolorowe, efektowne i podobają się maluchom, dlatego pozwalają je zatrzymać na kilka minut posiłku. Ergonomiczne kształty sprzyjają również rozwojowi dziecka zwłaszcza w pierwszym etapie nauki siedzenia. Z pewnością ich zakup rozwiąże wiele problemów, a także pozwoli maluchowi trenować zabawę na siedząco czy samodzielne trzymanie łyżki.

Produktów: 159
Produktów 1 - 40 z 159
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel