Smoczki | Zawieszki do smoczków

Płaczące niemowlę to problem każdego rodzica, dlatego od niepamiętnych czasów do uspokajania maluchów wykorzystuje się smoczki. Te znajdujące się w naszym sklepie nie przypominają cukrowych chusteczek używanych przed laty, ale zostały zaprojektowane i wykonane według najwyższych standardów ujmujących każda potrzebę malucha. Smoczki samouspokajające to zarówno odpowiedni anatomiczny kształt, jak i kolorowy design, do którego warto dodać jeszcze różne praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. W ich tworzeniu brali udział specjaliści z dziedziny pediatrii i ortodoncji.

Kolorowy smoczek potrafi zdziałać cuda, o czym doskonale wie każda doświadczona mama. Te z naszego sklepu to nie tylko ciekawy design, często bardzo nowoczesny i kolorowy, ale przede wszystkim doskonałej jakości materiały spełniające najwyższe wymogi sanitarne, oraz dokładnie przemyślane i zaprojektowane kształty. Smoczki samouspokajające powstają z wytrzymałego i elastycznego silikonu oraz bezpiecznych tworzyw sztucznych oraz są dostosowane do różnych etapów rozwoju malucha. Część znajdująca się w buzi dziecka opracowano przy udziale lekarzy ortodontów, dzięki czemu nie wpływa ona na odkształcanie się poprawnego zgryzu dziecka. Dzięki temu maluchy, które nie mogą odzwyczaić się od smoczków nie są tak narażone na nieprawidłowości. Dla nich posiadamy też specjalne ortodontyczne. Części zewnętrzne smoczków nie tylko zostały dopasowane kształtem do buzi, ale też wyposażone w otworki, które zapewniają wentylację skóry. Niektóre nasze smoczki mają praktyczne osłonki przed zabrudzeniem i specjalne klamerki do przypinania. Zapobiegają one zgubieniu smoczka, a także jego spadaniu na ziemię i brudzeniu.

Produktów: 117
Produktów 1 - 40 z 117
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel