Łóżeczka turystyczne dla dziecka

Łóżeczka turystyczne dla dzieci i niemowląt


Podróżowanie z bardzo małym dzieckiem jest dziś coraz popularniejsze, a rodzice, którzy doczekali się pociechy odpornej na choroby, zdrowej i znoszącej każde warunki coraz częściej decydują się na wczasy nawet z kilkumiesięcznym maluchem. Dla nich przygotowaliśmy ofertę praktycznych podczas wyjazdów mebelków, jakimi są łóżeczka turystyczne dla dzieci. Zaleta takich modeli jest możliwość łatwego złożenia i spakowania do bagażnika samochodu, w którym nie zajmują wiele miejsca. Łóżeczka turystyczne wykonane z malowanego proszkowo aluminium są bardzo lekkie i wygodne do przenoszenia. Kolorowe płócienne barierki zapobiegają wypadnięciu malucha. To idealne rozwiązanie w podróży.


Praktyczne rozwiązania w podróży


Praktyczne i kolorowe łóżeczka turystyczne dla niemowląt to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach podczas pobytu z maluchem poza domem. Dzięki takiemu mebelkowi można z powodzeniem zanocować kilka dni na działce, pojechać z maluszkiem nad morze, albo do dalszych krewnych na kilka wakacyjnych czy świątecznych dni. Łóżeczko turystyczne nie tylko pełni role miejsca do spania, ale również zastąpi kojec, w którym maluch stale pozostaje pod kontrola rodziców. Poza niewielką wagą i możliwością złożenia do minimalnych wymiarów łóżeczko turystyczne dla niemowląt ma także wiele innych zalet. Specjalne kółka z blokadą pozwalają na łatwe przemieszczanie po podłożu. Dodatkowy przewijak z tworzywa ułatwia czynności pielęgnacyjne. Burty płócienne wyposażone są w praktyczną kieszeń do przechowywania zapasowych pieluszek lub podręcznej butelki z napojem. Większość modeli posiada opcję regulowania poziomu podłoża, dzięki czemu można dostosować konstrukcję do wieku dziecka. Łóżeczka są stabilne i kolorowe oraz posiadają specjalne uchwyty z zaczepami na mobile i do przytrzymania się dziecka, kiedy wstaje. Łóżeczka dziecięce turystyczne to idealne rozwiązanie na dłuższy pobyt poza domem.

    Produktów: 3
    Produktów 1 - 3 z 3
    Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
    Zamknij
    pixel