Nianie elektroniczne

Opieka nad dzieckiem to bardzo ważny obowiązek, który nakazuje rodzicom stałe czuwanie zwłaszcza w okresie pierwszych miesięcy życia. Zanim dziecko zacznie mówić i samodzielnie oznajmi, co mu dolega czy jaki odczuwa dyskomfort komunikuje się z otoczeniem jedynie poprzez śmiech lub płacz. Mamy jednak też potrzebują odpoczynku, czasu na kąpiel, relaks czy domowe prace, dlatego wspomoże je nasza elektroniczna niania. Nowoczesne i czułe urządzenie to rodzaj komunikatora nadawczo odbiorczego, który informuje rodziców o tym, co dzieje się w pokoju lub kąciku dziecka. Elektroniczna niania z czujnikiem ruchu reaguje też na poruszanie się malucha nawet, jeśli nie wydaje on żadnych dźwięków. Praktyczne urządzenie znajdziesz w naszym sklepie.

Rodzice coraz częściej wychowują swoje maluchy w domkach jednorodzinnych, a nawet, jeśli sami nie są ich właścicielami, mieszkają z rodzicami czy dziadkami. Własny pokój niemowlaka to już nie rzadkość, a stałe przebywanie w nim osoby dorosłej nie tylko nie jest możliwe, ale również niepotrzebne. Kiedy dziecko zasypia rodzic może oddać się chwili relaksu, zrobić przepierkę, ugotować obiad. Elektroniczna niania, jaką oferuje sklep 3Kiwi.pl Baby to przede wszystkim rozwiązanie, które eliminuje konieczność ciągłego przerywania pracy i zaglądania do dziecinnego łóżeczka. Wielofunkcyjne rozwiązanie pozwala na informowanie rodziców o tym, że maluch się obudził nawet wówczas, kiedy nie płacze czy głośno nie wyraża swojego niezadowolenia. Elektroniczna niania posiada duży zasięg, dzięki czemu mama może nawet udać się do ogrodu lub na inne piętro domu, a odbiór będzie efektywny. Urządzenie składa się z dwóch elementów. Element nadawczy umieszcza się przy łóżeczku malucha, urządzenie odbiorcze przypominające słuchawkę telefonu rodzic może zabierać ze sobą. Elektroniczna niania jest wyposażona w ładowarkę do słuchawki, oświetlenie i pager, który pomaga w odnalezieniu zagubionej słuchawki.

Produktów: 3
Produktów 1 - 3 z 3
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel