Foteliki samochodowe

Bezpieczeństwo w podróży jest najważniejsze, dlatego warto dobrze zastanowić się przed zakupem odpowiedniego fotelika samochodowego dla swojego dziecka. Na rynku można znaleźć wiele zróżnicowanych propozycji, jednak skąd wiedzieć, które z nich warte są naszego zainteresowania? Przede wszystkim należy wybierać produkty atestowane, które spełniają wszystkie europejskie wymogi oraz standardy. Tego rodzaju foteliki samochodowe 9-25kg, które są w pełni bezpieczne, sprawdzone i wyprodukowane przez znanych w branży producentów, znajdą Państwo w prowadzonym przez nas sklepie internetowym. Współpracujemy wyłącznie z cenionymi przez klientów markami, które stawiają przede wszystkim na doskonałą jakość swojego asortymentu.

Foteliki samochodowe 9-25kg dostępne są w naszym sklepie internetowym w wielu zróżnicowanych wariantach. Dzięki temu każdy klient bez najmniejszego problemu będzie w stanie nabyć fotelik idealnie dopasowany do własnych potrzeb oraz konkretnych oczekiwań. Zapewniamy Państwu wyroby najwyższej jakości, które zostały stworzone z dobrych gatunkowo, trwałych materiałów, w pełni bezpiecznych dla dzieci. Foteliki cechują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Dzięki zaawansowanym technologicznie systemom są bardzo proste w obsłudze, a także - co najważniejsze - bezpieczne. Ponadto zapewniają wysoki komfort użytkowania i umożliwiają regulację na wielu poziomach, co daje możliwość dostosowania fotelika do wzrostu każdego dziecka. Foteliki, które polecamy, przeszły pomyślnie wszelkie testy oraz badania. Są gwarantem lepszego wsparcia niewykształconej jeszcze anatomii małego dziecka. Zostały wyposażone w długą podpórkę pod nogi, która daje możliwość instalacji fotelika w wielu różnych modelach samochodów. Foteliki posiadają trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, pięć pozycji nachylenia, a także pięciopunktową uprząż oraz podstawkę pod głowę. Jesteśmy przekonani, że spełnią wymagania wszystkich naszych klientów, zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo.

Produktów: 211
Produktów 1 - 40 z 211
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel