Foteliki samochodowe 0-13 kg

Fotelik samochodowy jest niezbędnym akcesorium podczas transportu dziecka w samochodzie, ale ze względu na jego funkcjonalność, może być także z powodzeniem wykorzystywany jako domowy, niezwykle wygodny, a przede wszystkim bezpieczny leżaczek dla maluszka. Nieco bardziej zaawansowane technologicznie modele fotelików samochodowych są również kompatybilne z wieloma modelami wózków dziecięcych. Przymocowane za pomocą odpowiednich adapterów do stelaża wózka, doskonale posłużą jako typowe spacerówki.

Foteliki samochodowe dla niemowląt 0-13kg znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego to akcesoria przeznaczone do bezpiecznego przewożenia w samochodzie noworodków i niemowląt, których waga ciała nie przekracza 13kg. Kształtem przypominają one nieco dziecięcą kołyskę, dlatego umieszczone w nich dzieci są ułożone w najwygodniejszej na tym etapie ich rozwoju pozycji leżącej. Większość tego rodzaju fotelików jest również wyposażonych w dodatkową wkładkę i specjalny wałeczek pod główkę, znacząco poprawiający komfort i bezpieczeństwo podróżowania noworodków i niemowląt, które nie potrafią jeszcze sprawować kontroli nad własnym ciałem podczas jazdy w aucie. Wnętrze fotelików samochodowych jest odpowiednio wyprofilowane i dopasowane do naturalnej pozycji przyjmowanej przez dziecko oraz wyścielone miękkim materiałem, zapewniającym maluszkowi maksymalny komfort i wygodę podczas podróży. W zależności od modelu, są również wyposażone w kilku stopniowe pasy bezpieczeństwa, zabezpieczające dziecko we wnętrzu fotelika. Oferowane w naszym sklepie internetowym foteliki samochodowe dla niemowląt 0-13kg to akcesoria najwyższej jakości produkowane przez najbardziej znanych i sprawdzonych producentów. Są wykonane wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, jak również uszkodzenia mechaniczne. Nasze foteliki samochodowe gwarantują najmłodszym dzieciom maksymalne bezpieczeństwo podczas podróży, a zarazem optymalny komfort i wygodę w czasie jej trwania.

Produktów: 90
Produktów 1 - 40 z 90
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel