Foteliki samochodowe 0-18 kg

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. W czasie podróży samochodem niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego fotelika. Jednak jego wybór często okazuje się nie lada wyzwaniem. Na rynku znajduje się tak wiele ich rodzajów, że młodzi rodzice często czują się zagubieni. W swojej ofercie posiadamy wiele produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Osobom, które cenią sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy, a jednocześnie chcą jak najdłużej korzystać z zakupionego produktu, oferujemy foteliki samochodowe modułowe BeSafe. Jest to firma będąca liderem na rynku produkcji fotelików oraz innych akcesoriów samochodowych, która ciągle się rozwija i wprowadza nowe, innowacyjne rozwiązania w celu udoskonalania swoich produktów. Dzięki temu, każdy rodzic może mieć pewność, że kupując je, inwestuje w bezpieczeństwo swojej pociechy.

Foteliki samochodowe modułowe umożliwiają korzystanie z jednego produktu przez kilka lat. Wystarczy zamontować bezę isofix, do której można wpiąć zarówno fotelik dla niemowląt, jak i następny fotelik dla dziecka do około 4 roku życia. Można montować je zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Proponowane przez nas produkty BeSafe iZi Modular I-Size są funkcjonalne i niezwykle łatwe w obsłudze. Przeznaczone są dla dzieci między 6 miesiącem, a 4 rokiem życia. Mogą być montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy, przy czym tyłem mogą podróżować dzieci aż do 105 cm. wzrostu. Foteliki posiadają regulowane zagłówki oraz ramy antyrotacyjne, co znacznie zwiększa komfort jazdy malucha. Obite są delikatnym, wysokogatunkowym materiałem, który jest wytrzymały a jednocześnie łatwy do czyszczenia. Fotelik ten otrzymał bardzo wysokie oceny w tekstach zderzeniowych, spełnia także normy ochrony bocznej. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo ten produkt w kilku wersjach kolorystycznych. Zakup fotelika modułowego jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo, komfort oraz uniwersalność posiadanego produktu.

Produktów: 36
Produktów 1 - 36 z 36
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel