Foteliki Takata®

Wybór fotelika samochodowego dla dziecka może stanowić nie lada wyzwanie – zwłaszcza dziś, kiedy oferty akcesoriów i gadżetów dla dzieci zewsząd zasypują rodziców. Dobry fotelik samochodowy powinien być przede wszystkim dopasowany zarówno do dziecka, jak i samochodu, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy. W sklepie 3kiwi sprzedajemy wyłącznie sprawdzone produkty – w naszej ofercie znajdują się foteliki Takata, stworzone przez japońskiego producenta, który jest niekwestionowanym, światowym liderem dostarczającym systemy poduszek powietrznych dla marek samochodowych takich jak Audi, Mercedes Benz czy BMW. Fotelik Takata to przede wszystkim bezpieczeństwo na miarę potrzeb najmłodszego pasażera.

 

Czy Takata fotelik spełnia najważniejsze cechy dobrego fotelika?

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa dziecku przez rodziców. Fotelik Takata Maxi powstał po to, by jazda samochodem była dla malucha przyjemnością tak samo, jak dla jego rodziców. O poziomie bezpieczeństwa, jaki posiada Takata Maxi fotelik dowodzi jego ocena ADAC, podczas której model uzyskał 4 gwiazdki. Fotelik Takata 15 36 jest również bardzo łatwy w obsłudze dla rodzica; intuicyjny model pozwala na szybki montaż i demontaż, a także bezproblemowe umieszczenie w nim najmłodszego pasażera. O komforcie fotelika samochodowego świadczy również materiał, z jakiego ten został wykonany – fotelik Takata Maxi 15 36 kg został stworzony z wysokogatunkowych materiałów, całkowicie wolnych od szkodliwych dla zdrowia substancji. Jego właściwości potwierdza certyfikat Hohenstein, określając fotelik jako „Przyjazny dla skóry”. Nawet najdłuższa podróż może przebiegać w pełni komfortowych warunkach, jeżeli zawczasu zadbasz o zakup dobrego fotelika samochodowego dla swojego dziecka. Fotelik samochodowy Takata Maxi to przykład nowoczesnej techniki tworzenia akcesoriów, które są w stanie służyć przez lata.

 

Takata Maxi fotelik samochodowy 15 36 kg zapewnia właściwą postawę ciała

Rozwój kręgosłupa u dzieci odgrywa istotną rolę w całym procesie dorastania. Zła pozycja noworodka w foteliku może znacznie zaburzyć ten proces, tym samym doprowadzając do wystąpienia deformacji, które mogą znacznie utrudnić funkcjonowanie dziecka w przyszłości, skazując go na ból pleców i powiązane z nim inne dolegliwości. Małe dzieci należy nosić, podpierając im główkę – podoba zasada ma się co do prawidłowego umieszczania malucha w foteliku samochodowym. Foteliki Takata zostały wyposażone w technologię AIRPAD; opatentowany materiał poduszkowy absorbuje znaczną część energii uderzenia, zapewniając optymalną ochronę w obszarze głowy i szyi, zaś regulowany kąt oparcia pozwala na dostosowanie fotelika do postawy dziecka, zupełnie jak zintegrowana, płynna regulacja wysokości zagłówka i szerokości oparcia. Fotelik Takata chroni kręgosłup dziecka, zapewniając maluchowi wygodne siedzisko na czas podróży.

 

Poznaj cechy, które czynią fotelik Takata Maxi wyjątkowym!

Wielu użytkowników Takata Maxi zachwyca się bardzo prostym sposobem montażu. Fotelik samochodowy Takata Maxi jest montowany na Isofixy, jednak jeżeli ktoś nie posiada ich swoim samochodzie, zaczepy mogą zostać schowane, a montaż tak czy siak będzie możliwy. Najprostszym sposobem jest wyciągnięcie zaczep spod siedziska, pociągnięcie za taśmę znajdującą się tuż przy nim oraz wczepienie zaczepów w uchwyty w samochodzie. Zielone znaczniki stanowią podpowiedź odnośnie odpowiedniego montażu fotelika. Na końcu wystarczy przełożyć pas samochodowy przez uchwyt przy zagłówku i gotowe! Fotelik został poprawnie zamontowany i jest gotów gościć małego podróżnika. Tym, co wyróżnia każdy fotelik Takata Maxi od innych fotelików samochodowych dostępnych na rynku jest fakt, że może on zostać zabrany na pokład samolotu – jako jeden z niewielu posiada kwalifikację „For Use In Aircraft”. To szczególnie dobra wiadomość dla tych, co od samochodów wolą samoloty! Niezależnie jednak od typu podróży – fotelik Takata sprawdzi się znakomicie. Zapraszamy do zakupów w 3kiwi.

 

    Produktów: 4
    Produktów 1 - 4 z 4
    pixel