krzesełko Stokke Tripp Trapp

Norweskie krzesełko do karmienia Stokke® Tripp Trapp® oficjalnie przedstawione w 1972 roku do dziś produkowane jest w niezmienionej formie. Inżynier wzornictwa przemysłowego, Peter Opsvik zbudował krzesełko Stokke® Tripp Trapp® dla swojego syna. System służy maluchom już od momentu urodzenia aż do osiągnięcia wieku dorosłego.

W pierwszej fazie Stokke® Tripp Trapp® połączony z leżaczkiem niemowlęcym Tripp Trapp® Newborn Set służy od narodzin do około 6 miesiąca życia dziecka. Leżaczek osadzany jest na szczycie oparcia krzesełka – maluszek od samego początku przybliżony jest do rodzinnego stołu spędzając czas z domownikami na tej samej wysokości. Niemowlaki są szczególnie wrażliwe na relacje odległości. W kolejnej fazie Stokke® Tripp Trapp® połączony z zestawem Tripp Trapp® Baby Set oraz tacką to najlepsze krzesełko do karmienia. Baby Set zapewnia dodatkowe podparcie małych pleców, pałąk utrzymuje dziecko w bezpiecznym obrębie siedziska, a tacka powstrzymuje powstały podczas nauki jedzenia bałagan. Tackę można myć w zmywarce na programie do 60 stopni.

Po wyjściu z okresu użytkowania dodatkowych akcesoriów drewniane krzesełko Stokke® Tripp Trapp® to idealna propozycja jako krzesełko dla 3 latka, który pragnie już w pełni samodzielnego siedzenia. Z biegiem czasu Stokke® Tripp Trapp® doskonale spełni swoją rolę jako ergonomiczne krzesło do biurka dla młodego ucznia, gdy co raz dłuższej nauki oraz dodatkowych zajęć, kręgosłup szczególnie wymaga odpowiedniego kąta siedzenia – w tym kontekście krzesełko Tripp Trapp® spełnia rygorystyczne założenia projektanta.

    Produktów: 29
    Produktów 1 - 29 z 29
    Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
    Zamknij
    pixel