Akcesoria do laktatorów | Butelki | Smoczki

Posiłek niemowlaka od pierwszych dni pobytu w domu to cały rytuał, który obejmuje przygotowywanie sterylnych pokarmów, pilnowanie ich odpowiedniej temperatury i systematyczne karmienie dziecka, jeśli nie może ono korzystać z pokarmu mamy. Butelki dla niemowląt i smoczki do butelek to podstawowe wyposażenie każdego malucha włącznie z tymi dziećmi, które nie jedzą mleka a jedynie piją herbatki i soczki. Produkty oferowane przez nasz sklep to znacznie szersza gama wyrobów przydatnych w organizowaniu posiłków. Poza butelkami proponujemy także szereg akcesoriów pozwalających utrzymać ciepło, przenosić pokarm oraz utrzymać w czystości butelki i smoczki. Na uwagę zasługują zwłaszcza specjalne butelki antykolkowe, które ograniczają przykre dolegliwości dziecka.

Sklep 3Kiwi.pl Baby powstał z myślą o zaspokajaniu wszystkich niezbędnych potrzeb małego dziecka oraz jego mamy, dlatego produkty związane z karmieniem zajmują w naszej ofercie szczególne miejsce. Ilość butelek z dobrej jakości tworzyw sztucznych oraz wiele specjalnych profilowanych smoczków pozwala rodzicom wybierać rozwiązania najlepsze dla swojej pociechy, butelki dla niemowląt o różnej pojemności, kolorowe i dekorowane fantazyjnymi motywami są chętnie akceptowane przez maluchy a dobór właściwego smoczka to sposób na idealne dopasowanie tempa przepływu mleka do mozliwości dziecka. Dodatkiem są też specjalne, wygodne w użyciu sterylizatory do butelek, dzięki którym umyta i przygotowana do posiłku butelka jest rzeczywiście idealnie czysta. Mamy, które karmią dzieci sztucznym mlekiem w proszku skorzystają z pomocnych dozowników ułatwiających przygotowanie mieszanki oraz praktycznych podgrzewaczy i rewelacyjnych samoogrzewających się butelek. Wygodnym uzupełnieniem zestawu do karmienia i napojów może być miękki i estetyczny termos do przenoszenia ciepłych posiłków dla nieco większych dzieci.

Produktów: 18
Produktów 1 - 18 z 18
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel