Laktatory

Karmienie piersią ma dla dziecka ogromne znaczenie, dlatego każda mama, która może podawać maluchowi własne mleko powinna z tej opcji korzystać, bowiem jest to najlepiej zbilansowany i zarazem wpływający na odporność dziecka posiłek. Początki karmienia piersią są trudne, wiążą się z ulewaniem mleka, złogami, nadprodukcją czy obolałymi sutkami, które maluch ściska podczas jedzenia. Nasze laktatory i silikonowe akcesoria pomogą każdej mamie przetrwać ten okres. Posiadamy laktatory ręczne i elektryczne, a także specjalne pojemniki na mleko matki, torebki, wkładki laktacyjne i torby chłodzące na mleko oraz wiele przydatnych drobiazgów pozwalających chronić piersi i odzież przed plamieniem.

Pokarm malucha wymaga odpowiedniego dostosowania do wieku, a tylko natura potrafi precyzyjnie ustalać ilość kalorii i składników odżywczych potrzebnych w poszczególnych miesiącach. Niestety dzieci nie są wcale przewidywalne i nie zawsze jedzą o konkretnych porach, które wyznacza produkcja mleka. Mamy mają z tym problem, bowiem pęczniejące od nadmiaru pokarmu piersi bolą, a potem, kiedy dziecko zechce zjeść więcej, mleka może brakować. Mama nie jest w stanie wyregulować potrzeb dziecka, ale dzięki naszym produktom może odpowiednio zorganizować proces tak, aby zarówno ona, jak i maluch był zadowolony. Mamom proponujemy różne laktatory i ręczne odciągacze pokarmu, dzięki którym mleko może zostać ściągnięte z piersi i podane maluchowi później. Do jego przechowania przyda się torebka na mleko matki, albo specjalny pojemnik na mleko matki. Podczas przewożenia w podróży lub na działce pokarm zabezpieczy specjalna torba chłodząca na mleko. Nie można też zapomnieć o komforcie piersi mamy. Zagwarantują go silikonowe akcesoria, jak nakładki czy wkładki laktacyjne, muszle laktacyjne, albo specjalna osłonka brodawki sutkowej ułatwiająca ssanie mleka przez dziecko. Polecamy mamom również praktyczne ultradźwiękowe nawilżacze powietrza poprawiające komfort snu malucha.

Produktów: 12
Produktów 1 - 12 z 12
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel