Suszarki | Podgrzewacze | Sterylizatory

Karmiąc dziecko warto zadbać, żeby podawany pokarm był ciepły. Jest to dla dziecka o wiele przyjemniejsze i zdrowsze. Niestety, czas który mamy jest często mocno ograniczony, a podgrzanie posiłku lub napoju może być zbyt długotrwałym procesem. Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się podgrzewacze do butelek.

Są to wysokiej jakości produkty umożliwiające podgrzanie pokarmu bez konieczności przelewania go z butelki do miski. To niezwykłe udogodnienie, z którego korzysta coraz więcej rodziców. Proste i wygodne użytkowanie oraz wysoka efektywność czynią je naprawdę kuszącą propozycją. Nasze podgrzewacze można z powodzeniem stosować do mleka. Niezależnie od tego, czy mówimy o mleku sztucznym, czy o mleku matki, nasze urządzenia doskonale sobie z tym poradzą. Łączą one w sobie funkcjonalność z ekologicznością. Zostały wykonane w taki sposób, by zużywać jak najmniej energii przy jednoczesnych dużych efektach. Jedno kliknięcie wystarczy do tego, by w 30 sekund przygotować maluszkowi posiłek. Produkty te zostały wykonane z tworzyw przyjaznych dla środowiska. W poniższej ofercie znajdziesz różnych rozmiarów podgrzewacze, różniące się niektórymi parametrami. Warto dokładnie zapoznać się z opisem po to, by móc dostosować wybór do swoich indywidualnych preferencji. Niektóre z nich zostały wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak sterylizowanie czy łagodne rozmrażanie. Nasze podgrzewacze do butelek to produkty, które kompleksowo zajmą się całym procesem przygotowania posiłku. Bardzo dobrą przenośną alternatywą dla naszych podgrzewaczy są wszelkiego rodzaju butelki termiczne. To wysokiej jakości produkty, których zadaniem jest zatrzymanie ciepła wewnątrz butelki. Są one małe, kompaktowe i można zabrać je praktycznie wszędzie. Zostały one wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu pożywienie nie ma kontaktu ze szkodliwymi polimerami. Nasz sklep nieustannie dąży do poszerzania swojego asortymentu. Dzięki temu możemy doskonale wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

    Produktów: 2
    Produktów 1 - 2 z 2
    Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
    Zamknij
    pixel