Nosidła turystyczne dla dzieci

Noszenie dziecka na rękach to dla rodzica przyjemność jednak, jeśli maluch musi być transportowany na większe odległości, albo staje się cięższy i trudno go dłużej utrzymać na rękach przydają się specjalne nosidełka. 3Kiwi.pl Baby proponuje kilka ich rodzajów dopasowanych do potrzeb mamy i dziecka. Nosidełko dla niemowlaka można wygodnie założyć na ramiona za pomocą komfortowych szelek, a dziecko umieszczone w nim ma zapewnioną właściwą pozycję. Proponowane przez nas nosidełka dla dzieci mogą być wykorzystywane długo, a możliwość przenoszenia malucha z przodu lub na plecach mamy, to dodatkowe udogodnienie. Polecamy nosidełka dla aktywnych mam, które chcą dużo czasu spędzać z dzieckiem poza domem.

Nosidełko jest praktycznym wynalazkiem, jaki pojawił się w naszych sklepach całkiem niedawno, ale już został doceniony przez tysiące rodziców. Można sobie wyobrazić samotną mamę, albo rodzinę, w której tata większość dnia spędza w pracy, a młoda mama musi opiekować się maluchem i jednocześnie zrobić zakupy czy odbyć obowiązkową wizytę w urzędzie lub przychodni. Nosidełko dla dziecka w takiej sytuacji jest rozwiązaniem idealnym. Odpowiednio zaprojektowane i przemyślane, tak aby mama mogła jak najdłużej bez zmęczenia nosić malucha. Specjalna konstrukcja nosidełka dla dzieci pozwala na umieszczenie maluszka przodem do mamy lub tyłem, a w przypadku większych pociech nosidełko dla dzieci można zakładać na plecy, jak typowy plecak. Mama posiada wolne ręce, dzięki czemu może wykonywać różne czynności pielęgnacyjne, albo robić zakupy. Dziecko ma zapewniona wygodę, swobodę ruchów i zarazem jest też blisko mamy. Szczególnie dotyk ciepłego ciała i kontakt wzrokowy pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa niemowlaczków. Nosidełko dla dzieci przydaje się również podczas prac domowych, na spacerze, albo w dalszej podróży. Mamom proponujemy też praktyczne wymienne śliniaczki ułatwiające zachowanie czystości.

Produktów: 13
Produktów 1 - 13 z 13
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel