Cybex Priam 2.0

Składana spacerówka Cybex Priam to wysoce funkcjonalny wózek o nietuzinkowym designie. Ten luksusowy pojazd dziecięcy może zostać osadzony na chromowanej ramie oraz wzbogacony o przydatne akcesoria, takie jak parasolka, moskitiera, a nawet torba pielęgnacyjna. W sklepie 3 kiwi utworzyliśmy specjalną kategorię, w której wózek spacerowy Cybex Priam zajmuje jedno z ważniejszych miejsc. Dzieje się tak nie bez powodu: producent Cybex wyprzedza konkurencję na każdym poziomie. Zaczynając od materiałów, stosowanych do tworzenia wózków, przez projekty i innowacyjne konstrukcje, aż po rozmaite udogodnienia. Te ostatnie mają na uwadze komfort oraz bezpieczeństwo dziecka, a także wygodę prowadzenia i składania wózka, co spoczywa na barkach rodziców lub opiekunów. Dostępna w 3 kiwi Cybex Priam spacerówka jest nowoczesną odsłoną wózka, o jakim nie śniło się najbardziej wymagającym dzieciom. Zapewnij maluszkowi bezpieczne podróżowanie w pozycji siedzącej, wybierając dla niego wózek spacerowy sprawdzonej marki Cybex, mającej zwolenników nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Najlepszy wózek dla Twojego dziecka, czyli spacerówka Cybex Priam

Działamy w branży nie od dziś, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecać rodzicom dobre wózki dziecięce. Pozytywne opinie świadczą o tym, że spacerówka Priam od producenta Cybex jest jednym z towarzyszy podróży, o których warto wiedzieć. Każdy rodzic, zorientowany w aktualnych trendach i najpopularniejszych modelach wózków, kojarzy markę Cybex ze sprzętem wysokiej klasy. To już nie tylko foteliki samochodowe, ale także spacerówki z obracanymi siedziskami. Ekskluzywny model zagwarantuje dziecku spacerowanie na poziomie, z którego miło będzie poznawać świat i obserwować wszystko, co dzieje się wokół. Cena za wózek Cybex Priam zależy od tego, jaki model wybierzemy. Producent umożliwia indywidualne dostosowanie spacerówki do własnych potrzeb, a im ich więcej, tym wyższa cena wózka. Warto wspomnieć, że nawet decydując się na podstawowy model, otrzymamy siedzisko z najwyższej półki. To sprawia, że opinie dotyczące wózków Cybex Priam są tak liczne i w zdecydowanej większości, pozytywne. Jeżeli Ty także zamierzasz zaopatrzyć się w nowoczesny model spacerowy, nasz sklep 3 kiwi jest odpowiednim miejscem, gdzie możesz to zrobić. Sprzedajemy wózki w nienagannym stylu, gwarantujące bezpieczeństwo spacerowania po każdej powierzchni. Zachęcamy do przeglądania naszej oferty! Jeżeli w sklepie online nie uda Ci się znaleźć spacerówki, której szukasz, zajrzyj też do stacjonarnej siedziby 3 kiwi. Czekamy na Ciebie we Wrocławiu, w Jeleniej Górze i w Świdnicy, codziennie uzupełniając asortyment o nowe wózki dziecięce Cybex Priam oraz wiele innych modeli, dedykowanych maluchom.

Produktów: 73
Produktów 1 - 40 z 73
Pokaż więcej
12
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel