Krzesełka do karmienia

Samodzielne siadanie dziecka to czynność wymagająca od malucha wiele siły i zaangażowania. Zanim osiągnie ten etap warto sprawić mu specjalne krzesełko lub fotelik dla dziecka. Te proponowane w 3Kiwi.pl Baby to doskonale dopasowane do potrzeb dzieci krzesełka do karmienia i specjalne foteliki dla dzieci, które nie tylko pomagają maluchowi w utrzymaniu odpowiedniej pozycji, ale również rosną razem z nim. Krzesełka dla dzieci posiadają odpowiednią regulację siedziska i oparcia dostosowywanych do wzrostu, a także półkę na talerzyk, zabawki czy książeczkę. Modele dla najmłodszych wyposażono w szelki i kółka ułatwiające przemieszczanie z dzieckiem.

Nauka samodzielnego siadania dziecka to dla rodziców niezwykłe przeżycie. Zazwyczaj dochodzi do niego na przestrzeni pomiędzy 7 i 10 miesiącem życia, jednak każde dziecko ma swoje własne podejście i możliwości, dlatego ostateczna pora bywa zmienna. Delikatne i słabe mięśnie pleców muszą podczas zabaw i pozornej dziecięcej gimnastyki wzmocnić się na tyle, żeby malec mógł utrzymać się w pozycji pionowej. Kiedy już ją osiągnie nadchodzi krótki moment pozwalający również na wprowadzanie nowych smaków i naukę jedzenia łyżką. Krzesełka dla dzieci pozwalają rodzicom znacznie łatwiej przejść przez ten etap. Specjalnie zaprojektowane krzesełka dla niemowląt przypominają chodzik dziecięcy ograniczając do minimum możliwość wypadnięcia malucha. Krzesełka dla nieco większych dzieci, które siedzą już pewnie, posiadają kilkustopniową regulację poziomu siedzenia i oparcia, więc z powodzeniem mogą spełniać zalecenia pediatrów nie wpływając negatywnie na rozwój układu kostnego. Krzesełka do karmienia wykonane z tworzyw sztucznych są też łatwe do umycia po pierwszych próbach z samodzielnym jedzeniem. Z kolei foteliki dla dzieci to piękne mniejsze wersje prawdziwych dorosłych foteli, tapicerowane miękkimi tkaninami sprzyjającymi przyjemnemu wypoczynkowi.

Produktów: 205
Produktów 1 - 40 z 205
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel