Kołyski

Kołyska jest meblem niezwykłym, a zarazem tak starym, jak ludzkość i jej umiejętności kształtowania drewna. Kołysanie nie jest przypadkowym elementem pozytywnie wpływającym na dziecko. Maluch przez dziewięć miesięcy buja się łagodnie w brzuchu mamy pływając w ciepłym basenie. Kiedy pojawia się na świecie doznaje szoku z powodu jasnego światła, dźwięków, zimna i wielu innych nieznanych czynników. Kołyska to mebel, który pozwala mu cofnąć się do chwili błogości i poczucia bezpieczeństwa. Kołyski w 3Kiwi.pl Baby przypomną maluchowi bliski kontakt z mamą, ukoją łagodnym uspokajającym bujaniem i zwiększą poczucie bezpieczeństwa.

Tradycyjna kołyska przypomina nieco fotel bujany, bowiem konstruowana jest na półokrągłych płozach, dzięki którym może się bujać. Kołyski tego rodzaju nie są w stu procentach bezpieczne, bowiem przy mocnym popchnięciu przewracają się. Kołyski oferowane mamom i ich dzieciom w sklepie 3Kiwi.pl Baby mają zupełnie inną, bardzo stabilną i bezpieczną konstrukcję. Składają się ze stabilnego stojaka i zawieszonego na min kosza wychylnego, w którym śpi dziecko. Kołyski z naturalnych materiałów, wyposażone w praktyczne i zdrowe materacyki są idealnym miejscem do usypiania niemowlęcia w pierwszych sześciu miesiącach życia. Z powodzeniem zastąpią tradycyjne łóżeczko lub będą jego uzupełnieniem, jeśli takie wyposażenie zaplanują rodzice. Każda kołyska posiada także specjalny mechanizm blokujący, dzięki czemu staje się ona klasycznym łóżeczkiem, w którym maluch może baraszkować po przebudzeniu na stabilnym podłożu. Dzięki różnorodnej kolorystyce od bieli po ciemne drewno model można dopasować do każdego wystroju wnętrza lub do innych sprzętów dla dziecka. Większość modeli pozwala też na zamontowanie specjalnych blokowanych kółek ułatwiających przemieszczanie kołyski.

Produktów: 9
Produktów 1 - 9 z 9
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel