Leżaczki, bujaczki dla dzieci

Kołysanie to jedno z najprzyjemniejszych uczuć, jakiego może doznawać dziecko. Nie tylko nawiązuje ono pamięcią do życia płodowego, w którym czuło się bezpieczne, zaspokojone i kochane, ale też dzięki rytmicznemu kołysaniu wycisza się i zapomina o negatywnych bodźcach. Nasze bujaczki leżaczki to propozycja dla dzieci i rodziców, którzy doceniają ten rodzaj emocjonalnego kształtowania malucha. Wygodne leżaczki i huśtawki z pozytywką o doskonale przemyślanym profilu idealnie dopasują się do sylwetki dziecka. Miękkie wyłożenie sprawia, że sprzyjają wypoczynkowi, a dodatkowa funkcja bujania pozwala szybciej zasnąć. Leżaczki bujaczki to sposób na usypianie niemowląt i starszych maluchów.

Huśtawka większości ludzi kojarzy się z kolorową ogrodową konstrukcją i sporadycznie wyobrażają ją sobie w mieszkaniu. Nowoczesne pomysły na produkty dla dzieci objęły również tę dziedzinę, dzięki czemu powstały komfortowe huśtawki pokojowe. Nasze propozycje to estetyczne i ergonomiczne konstrukcje, które z powodzeniem mogą służyć usypianiu, albo uspokajaniu niesfornego malucha. Mamy nie muszą już przemierzać kilometrów z wózkiem spacerując wzdłuż pokoju. Huśtawki i praktyczne leżaczki bujaczki z powodzeniem zastąpią je w tym trudnym zadaniu. Sterowane elektronicznym programem wyposażone są w różne opcje bujania zapewniające dziecku odczucia znane z kołysania na rękach mamy. Bujaczki wyposażone są w opcję podłączenia odtwarzacza mp3 do czytania bajek lub odtwarzania relaksującej muzyki. Leżaczki bujaczki i huśtawki pokojowe zależnie od modelu przystosowane są również dla niemowlaków. Leżaczki niemowlęce zostały wyposażone w specjalne zagłówki utrzymujące dziecko we właściwej pozycji. Dodatkowym atutem jest praktyczny materiał wykończeniowy, łatwy do utrzymania w czystości. Leżaczki bujaczki i pokojowe huśtawki to idealna pomoc przy usypianiu dziecka.

Produktów: 18
Produktów 1 - 18 z 18
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel