Łóżeczka dziecięce 120X60 cm

Dziecięce łóżeczko do zapewne najważniejszy mebel w pierwszych miesiącach życia malucha. Na spaniu niemowlę spędza większość doby, a odpowiednio przystosowane łóżeczko niemowlęce nie tylko sprzyja komfortowi snu, ale również pozwala prawidłowo rozwijać się fizycznie. Większość doświadczonych mam wie, jak ważne jest kształtowanie główki malucha, nasze Łózecka wyposażone w odpowiednie materace, interaktywne karuzele i mobile pobudzają niemowlę do właściwych zachowań. Myślimy też o starszych dzieciach przygotowując dla nic łóżka większe i dłuższe, oraz piętrowe rozwiązania dla rodzeństwa. Wszystkie nasze łóżeczka dla dzieci są bezpieczne i bardzo estetyczne.

Łóżeczko to jeden z pierwszych elementów wyposażenia dziecka kupowane jeszcze, zanim maluch pojawi się na świecie. Współczesne możliwości produkcyjne oraz wiedza na temat znaczenia takich mebli dla dziecięcego rozwoju pozwoliły stworzyć łóżeczka idealne. Charakteryzują się one nie tylko doskonale dopasowanym do potrzeb malucha podłożem, ale też praktycznym w utrzymaniu czystości materacem dzięki temu, że posiada zdejmowany pokrowiec. Dla rodziców ważnym elementem jest możliwość regulacji poziomu, na którym znajduje się dziecko. Łóżeczka niemowlęce posiadają modyfikowane dno, które można umieszczać na różnych wysokościach dostosowując do indywidualnych potrzeb mamy i dziecka. Wiele z nich zostało też wyposażonych w praktyczny przewijak i szufladę na pieluszki. Poza wygodą łóżeczka mają zróżnicowany design począwszy od kolorystyki, przez układ szczebelków po kształt i wykończenia krawędzi. Dla rodziców ceniących odmienność posiadamy też ciekawe łóżeczka okrągłe wyposażone w funkcje rozbudowy. Kiedy maluch wyrośnie z drabiniastego mebelka proponujemy łóżka dla dzieci starszych, wykonane wyjątkowo starannie z naturalnych i zdrowych materiałów w estetycznych pastelowych barwach. Nasze łóżeczka dla dzieci to gwarancja zdrowego snu.

Produktów: 19
Produktów 1 - 19 z 19
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel