Przewijaki do komód

Przewijanie niemowlęcia to czynność powtarzana wielokrotnie w ciągu doby, dlatego warto pomyśleć o jej usprawnieniu. Tradycyjnie dziecko przewija się w łóżeczku, albo na przykrytym kocem stoliku, jednak nie zawsze jest to praktyczne i grozi zabrudzeniem łóżeczka. Przewijak to idealny sposób nie tylko na wygodną zmianę pieluchy, ale również na wykonanie codziennych czynności pielęgnacyjnych w bezpieczny dla dziecka i komfortowy dla mamy sposób. Przewijaki mogą mieć formę pojedynczych odpowiednio wyprofilowanych półek, które rodzic montuje na łóżeczku, ale też mogą stanowić cały zestaw z koszami na pieluszki, kosmetyki i akcesoria. Przewijak to nowoczesne spojrzenie na pielęgnację dziecka.

Współczesne meble dla dzieci to zupełnie nowa epoka, która wzbogaciła się w rozwiązania zdecydowanie pozytywnie wpływające nie tylko na proces pielęgnacji dziecka, ale również na każdy aspekt jego rozwoju. Karmienie, przewijanie, zabezpieczanie pokarmu, zabawki inspirujące rozwój, przyjazne tkaniny to tylko kilka przykładów w tej dziedzinie. Przewijaki to jedno z takich nowoczesnych rozwiązań, które w każdym ujęciu pozytywnie wpływa na relacje mamy i dziecka oraz na jego rozwój. Przewijaki są bezpieczne dzięki odpowiednim profilom zalecanym przepisami unijnymi. Podwyższone krawędzie zapobiegają spadnięciu dziecka w przypadku niespodziewanego przekręcenia na bok. Możliwość ich montażu na blacie komody czy powierzchni łóżeczka zapewnia mamie lub tacie wygodny dostęp do maluszka na dorosłym poziomie. Przewijak będący elementem zestawu może stanowić zastępstwo komody czy szafki na pieluszki, a opcja instalowania dodatkowej szuflady jeszcze tę funkcję rozszerza. Przewijak wyposażony z wanienkę i praktyczne kółka pozwala na dowolne przemieszczanie przewijaka. Materacyk przewijaka wyposażony jest w specjalny pokrowiec o ograniczonej chłonności, łatwy do zdjęcia i wyprania. Przewijak to idealne wsparcie rodziców.

Produktów: 18
Produktów 1 - 18 z 18
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel