Cybex Talos S

Wózek Cybex Talos S jest pierwszą propozycją wózka terenowego od jednego z najsłynniejszych na świecie producentów wózków dziecięcych. Jego forma została oparta o wózek Balios S – najpopularniejszy wózek miejski Cybex. Wózek został wyposażony w duże i nieprzebijane koła terenowe będące konglomeratem gumy oraz lekkiej pianki EVA wykorzystywanej w przemyśle sportowym. Spacerówka dostępna będzie w dwóch wariantach konstrukcji siedziska – rozkładanym całkowicie na płasko (Cybex Talos S Lux) oraz z siedziskiem kubełkowym (Cybex Talos S). Gondola dla niemowlaka dostępna jest jako osobne akcesorium lub w przygotowanych dla Państwa zestawach głęboko-spacerowych 2w1. Zestaw można rozbudować do pełnowymiarowego systemu travel z dowolnie wybranym przez Państwa fotelikiem oraz bazą. Cybex Talos S jest doskonałą propozycją dla rodziców poszukujących wózka możliwie najbardziej uniwersalnego oferującego doskonały stosunek jakości do ceny.

Co wyróżnia wózek Cybex Talos S?

Wózki Cybex niezależnie od ich segmentu jak dotąd były konstrukcjami przede wszystkim dedykowanymi do warunków miejskich. Talos S jest terenową odpowiedzią na wyjątkowo popularny wózek średniego segmentu – miejski Cybex Balios S. Producent po raz pierwszy odważył się położyć nacisk wzorniczy oraz konstrukcyjny wprowadzając masywne koła typowo terenowe – bieżnikowane, wykonane z lekkiej i wytrzymałej pianki EVA pokrytej grubą warstwą całkowicie odpornej na przebicia gumy. W tym kontekście Cybex Talos S jest doskonałą konkurencją dla niepraktycznych i przeskalowanych wózków typowych dla średniego segmentu często odbieranych przez klientów jako „miększe” i bardziej terenowe. Wózek przedstawia typowe dla marki Cybex minimalistyczne i nowoczesne wzornictwo, jednocześnie oferując szersze możliwości zastosowania, które do tej pory były ograniczone miejskim charakterem oferowanych konstrukcji. Z tym wózkiem wypad w trudniejszy teren nie będzie stanowić problemu. Spacerówka Cybex Talos S Lux będzie najlepszą propozycją dla rodziców ceniących siedzisko składające się razem z ramą, dzięki temu złożony wózek zmienia się w samostojącą paczkę – ułatwiając przechowywanie, przenoszenie oraz przewożenie. Z kolei kubełkowa spacerówka w wersji S odpowiada na potrzeby rodziców, którzy szukają siedziska zalecanego dla dzieci o szczególnych potrzebach ortopedycznych. Siedzisko kubełkowe wymagane jest w przypadku np. nieprawidłowego napięcia mięśniowego kręgosłupa dzieci – wyprofilowane oparcie stale utrzymuje malucha prawidłowo wyprostowanego podczas siedzenia oraz wypoczynku. Zdecydowanie polecamy Cybex Talos S, tym z Państwa którzy szukają wózka od renomowanego producenta zachowując przy tym doskonały stosunek jakości do ceny.

Produktów: 20
Produktów 1 - 20 z 20
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel