Zabawki dla dzieci

Zabawki to nieodłączny element życia każdego dziecka. Ich zadaniem jest nie tylko wypełnianie czasu malucha, ale również inspirowanie jego aktywności i właśnie z tego powodu zabawki powinny być dostosowane do wieku. Cechą wspólną wszystkich produktów w tej kategorii jest wyjątkowe bogactwo kolorów, bezpieczne materiały i łagodne kształty nie zagrażające maluchom. Zabawki dla najmłodszych to mięciutkie przytulanki, zabawki kocyki, karuzele interaktywne, interaktywne maty. Dzieciom starszym proponujemy zestawy do układania, klocki, puzzle, zestawy do biżuterii, postacie magnetyczne i wiele innych pozwalających na ćwiczenie paluszków i zapamiętywanie.

Rolę zabawek w dziecięcym rozwoju podkreśla każdy psycholog i pediatra, zalecają podręczniki dla rodziców i opiekunów a także podpowiada doświadczenie. Nasze zabawki to starannie dobierane produkty, które spełniają wszystkie normy zdrowotne i w zakresie bezpieczeństwa dla najmłodszych. Pod okiem specjalistów zabawki dobierane są zależnie od wieku dzieci, pomagając rodzicom we właściwym wyborze. Warto pamiętać, że każdy tydzień w życiu dziecka to nowa umiejętność, którą można rozwijać i doskonalić dzięki odpowiednim stymulatorom. Miękkie pacynki przytulanki, delikatne kocyki to dodatkowo przyjemny dotyk, który budzi pozytywne emocje. Okres, w którym maluch zaczyna dotykać i ćwiczyć małe rączki, paluszki to pora na zabawki manipulacyjne. Fantastyczna interaktywna mata umożliwia dotykanie, macanie, chwytanie i pociąganie umożliwiając maluchowi ocenę własnej siły. Dla maluchów po 12 miesiącu życia mamy zabawki tematyczne, jak kostka edukacyjna czy wiaderko ze zwierzątkami. Znajdą się też zabawki muzyczne, czyli bębenki, pianinko i inne wydające dźwięki. Najstarsze dzieci mają do dyspozycji puzzle i układanki, szablony do odrysowywania, a także niezawodne i uwielbiane koniki na biegunach. Przygotowaliśmy też kilka propozycji na prezent.

Produktów: 386
Produktów 1 - 40 z 386
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel