PRINCE LIONHEART TUMMY SLEEP & SILKIE BLUE

wybierz rozmiar:
155,00 zł

Od 1978 roku,autentyczne dźwięki z brzuszka Slumber Bear/Tummy Sleep pomagały spać milionom nowowrodków w szpitalach położniczych i domach na całym świecie. To co najlepsze stało się jeszcze lepsze. Do każdego misia dołączana jest Naturalna przytulanka Silkie, utrzymująca zapach rodziców i upewniająca je o ich obecności.

Urządzenie Dźwiękowe zawiera autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety (odgłosy wód płodowych oraz bicia serca) nagrane w odległości 8mm od ucha dziecka, godzinę przed porodem.  Autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety zalecane są dla dziecka już od narodzin, gdyż są to jedyne odgłosy rozpoznawane przez noworodka.

Dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie w otoczeniu dobrze znanych dźwięków, tym samym  łatwiej dostosowuje się do zmian świata zewnętrznego - które często działają przytłaczająco.

Po około 5 minutach odtwarzania dźwięku,urządzenie przechodzi w stan 'czuwania', następnie uaktywnia się w momencie, gdy zarejestruje głos dziecka lub gdy urządzenie zostanie poruszone. W chwili głośnego płaczu lub poruszenia się niemowlęcia, urządzenie automatycznie zaczyna odtwarzać dźwięki przez kolejne 5 minut.

Nowy Miś z Silkie™ - Naturalny sposób na zwiększenie emocjonalnej więzi!
Do każdego Misia dołączany jest kocyk Silkie™, który pomaga wzmocnić emocjonalną więź między rodzicami a dzieckiem. „Zmysł powonienia u dziecka jest bardziej czuły niż dorosłych. Badania pokazują, że dziecko jest w stanie rozpoznać własną mamę jedynie po zapachu” - pisze Elizabeth Pantley w książce „Noc bez płaczu”

Silkie™ pomoże stworzyć silną emocjonalną więź pomiędzy Tobą a dzieckiem. W celu zwiększenia efektywności Silkie™, należy przyłożyć Silkie™ do ciała na okres kilku godzin, tak aby kocyk Silkie™  całkowicie wchłonął zapach rodziców. Można również umieścić Silkie™ pomiędzy mamą a dzieckiem w trakcie karmienia.

Badania wskazują, że „Większość dzieci przywiązuje się do swojego ulubionego kocyka (Silkie™) oraz zabawek. Jest to rozwiązanie, które zapewnia dziecku poczucie komfortu i bezpieczeństwa w chwili nieobecności rodziców” mówi Pantley. Dzieci uwielbiają delikatną welurową fakturę kocyka Silkie™ oraz gładki satynowy materiał. Taka stymulacja  dotykowa jest bardzo istotna podczas wczesnego
rozwoju dziecka.

PRINCE LIONHEART

Moment, w którym rodzi się dziecko, jest dla niego prawdziwym szokiem. Opuszcza bezpieczne łono matki, w którym wszystko było mu dobrze znane i przytulne. Otoczenie nie ma dla niego kresu, a bodźce wydają się bombardować. Zbyt duża zmiana sprawia, że dziecko boi się, czuje się niekomfortowo w nowym, dużym otoczeniu. Stąd może pojawiać się niejasny dla dorosłych płacz. Aby pomóc dziecku przyzwyczaić się do nowego otoczenia i oswoić się ze światem, już w 1978 roku stworzono misia Tummy Sleep, którego produkuje firma Prince Lionhear. Miś ten zawiera w sobie urządzenie dźwiękowe, na którym nagrane zostały dźwięki z łona matki, które zostały nagrane godzinę przed porodem w odległości 8 mm od ucha dziecka. Ten znajomy dźwięk sprawia, że dziecko uspokaja się i łatwiej przystosowuje do nowej rzeczywistości.

Firma Prince Lionhear poszła także o krok dalej - do misia Tummy Sleep dołącza naturalną przytulankę Silkie, która utrzymuje zapach rodziców, dzięki czemu dziecko czuje się bezpieczne przekonane o ich obecności. Przytulanka ta wspomaga również powstawanie więzi pomiędzy dzieckiem a rodzicami. W ofercie naszego sklepu internetowego odnaleźć można również inne produkty firmy Prince Lionheart, jak maty do zabawy, które będą świetnie wspomagać rozwój poznawczy oraz motoryki małej i dużej dziecka, ale także wiaderka do kąpieli, worki na nieczystości, maty ochronne, organizery samochodowe oraz na akcesoria do przewijania, a także uchwyt na kubek izolowany. Powracając jednak do największego hitu firmy Prince Lionheart - misia Tummy Sleep, jesteśmy pewni, że znacznie ułatwi on pierwsze chwile dziecka na świecie.

Parametry techniczne:
Basket:
0
Ukrycie "Sprawdź także":
tak
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Raty CA
Zakupy z CA RatyRaty CASzybkie i wygodne finansowanie większych zakupów w internecie

Oblicz ratę
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel