Bestseller

Stokke | Tripp Trapp | Beech Chair | Krzesełko z Litego Drewna Bukowego | White

Kod produktu: 7040351001076
Ocena:
5.00 / 5 (21 opinii)
wybierz rozmiar:
999,00 zł894,11 zł
Oszczędzasz 10% (104,89 zł).
Credit Agricole Raty

Stokke Tripp Trapp Krzesełko do Karmienia

Stokke Tripp Trapp – jeden z najbardziej ikonicznych skandynawskich projektów w historii wzornictwa przemysłowego.

Peter Opsvik – autor projektu, nieprzerwanie wyznacza standardy. Tworzy od 1959 roku. Jest branżową legendą, prawdziwym człowiekiem renesansu, a jego "obsesją" jest ergonomia. W świecie, w którym siedzący tryb życia stał się powszechny, poszukuje rozwiązań wspierających ludzki organizm.

Inspiracją do pierwszego nakreślenia formy krzesełka był syn projektanta, który wyrósł już z tradycyjnego krzesełka do karmienia, ale wciąż był za mały na krzesła przeznaczone dla dorosłych. Oficjalnie przedstawiony w 1972 roku Tripp Trapp okazał się konstrukcją rewolucyjną, która odbiła się szerokim echem w branżach projektowych na całym świecie. Krzesło zostało zbudowane tak, aby przybliżało dziecko do wspólnego rodzinnego stołu na każdym etapie jego rozwoju. Unikalna regulacja wysokości i głębokości osadzenia elementów pozwala na dopasowanie Tripp Trapp do dziecka w dowolnym wieku oraz dowolnym wzroście, tak aby zapewnić wygodę i co najważniejsze całkowicie ergonomiczne podparcie.

Ambicją do projektowania Tripp Trapp było stworzenie jednego krzesła, którego forma umożliwi zniwelowanie różnicy wzrostu między dziećmi a ich rodzicami, pozwalając na wspólne siedzenie i interakcję na wysokości wzroku. Tym co sprawia, że projekt Petera Opsvika jest ponadczasowy, jest jego koncepcja. Podłoga jest naturalną przestrzenią, która zapewnia maluchom swobodę poruszania się, odkrywania, nauki równowagi i koordynacji – to właśnie w podłodze odnajdują oparcie. Tripp Trapp ma za zadanie "przybliżenie dziecku podłogi", co zostało sprytnie osiągnięte w konstrukcji krzesełka, które dzięki niekonwencjonalnemu wzornictwu stało się już ikoną.

#88 Stokke Tripp Trapp

Krzesełko Tripp Trapp zostało wpisane na pozycji numer 88 na liście 100 najważniejszych projektów w historii wzornictwa przemysłowego. Tripp Trapp jest również częścią stałej kolekcji w nowojorskim Museum of Modern Art (MoMA), londyńskim Design Museum i Victoria and Albert Museum oraz w Vitra Design Museum w Niemczech.

Do portfolio krzeseł ergonomicznych Petera Opsvika należą również: Garden (część Globe Concept, Moment), HÅG Capisco (Flokk), Balans Variabel (Varier) oraz krzesełko dziecięce Nomi (Evomove). Niektóre z projektów przypominają bardziej ekstrawaganckie instalacje artystyczne, ale nie dajcie się Państwo zwieść — są bardziej niż wygodne. Wszystkie mają również ten sam cel: łamanie norm statycznego siedzenia.

Stokke Tripp Trapp Peter Opsvik cytat

krzesełko do karmienia Stokke Tripp Trapp z leżaczkiem niemowlęcym

Stokke Tripp Trapp | 0-6 Miesięcy

Krzesełko może służyć już tym najmniejszym niemowlakom od momentu narodzenia do osiągnięcia około 6 miesiąca życia. Niezbędnym elementem do stworzenia pełnej konstrukcji przystosowanej do tak małego dziecka jest Newborn Set. Jest to komfortowy leżaczek montowany na krześle na poziomie pozwalającym na bardzo bliski kontakt z rodzicami. Nie bez przyczyny jest on montowany w punkcie szczytowym krzesełka Tripp Trapp. Udowodniono empirycznie, że maluchy są bardzo wrażliwe na relacje odległości oraz sposób ich traktowania podczas posiłków. Ten niebagatelny czynnik psychologiczny stał się filozofią projektu Tripp Trapp, w którym wysokość krzesełka odpowiada standardowym stołom, przy których jedzą dorośli, dzięki temu dziecko już od okresu niemowlaka bierze udział w życiu rodzinnym przy stole na równym poziomie i równych zasadach, możliwie najbliżej swojej rodziny. Jest to niezwykle ważne dla psychiki dziecka i jest t ogromną zaletą krzesełka Strokke Tripp Trapp, na którą naprawdę warto zwrócić uwagę.

Newborn Set jest dostępny w naszym sklepie TUTAJ

krzesełko Stokke Tripp Trapp z Baby Set

Stokke Tripp Trapp | 6-24 Miesięcy

Czas leci, a dzieci dosłownie rosną jak na drożdżach. Po około 6 miesiącach maluch jest już w stanie samodzielnie siedzieć co całkowicie zmienia jego potrzeby względem krzesełka oraz co ważne, jego kręgosłupa. Tutaj z pomocą przychodzi nam Baby Set, który jest przystosowany wielkością oraz kształtem do dziecka, które wymaga specjalnej opieki na etapie, w którym uczestniczy w interakcji przy stole już bardziej świadomie i z większym zaangażowaniem. Tripp Trapp Cushion czyli poduszka to w rzeczywistości coś więcej niż tylko poduszka, jest to miękki materiał spełniający rolę niemalże tapicerki okalającej cały Baby Set od pleców, przez boczki, po pupę. Konstrukcja Baby Seta pozwala na dodatkowe rozszerzenie krzesełka o element często niezbędny - tackę. 6-24 miesiąc życia dziecka jest bardzo wymagający, na tym etapie połączenie krzesełka Tripp Trapp z Baby Setem, poduszką oraz tacką, tworzy mebel idealny, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających dzieci i rodziców. Mnogość wersji kolorystycznych krzesełka oraz dodatków pozwalają na dostosowanie sylwetki krzesełka do indywidualnych przestrzeni i preferencji.

Baby Set, Poduszki oraz Tacki dostępne są w naszym sklepie TUTAJ

Stokke Tripp Trapp krzesełko do karmienia

Stokke Tripp Trapp | 3-5 Lat

Jest to etap, w którym wszystko powoli staje się prostsze. Po swoich trzecich urodzinach maluchy są już gotowe do samodzielnego siedzenia na swoim krzesełku już bez pomocy wkładki Baby Set. Frezy w konstrukcji Stokke Tripp Trapp pozwolą na indywidualne dopasowanie wysokości elementów krzesełka do potrzeb dziecka, tak aby osiągnąć możliwie najwygodniejsze podparcie.

Niezależnie od płci dziecka, jego wielkości, macie Państwo swobodę dostosowania krzesełka do wymagań malucha. Zarówno wysokość jak i głębokość elementów podlega regulacji. Komfort i zdrowie dziecka są niezwykle ważne, aby wspierać go zarówno podczas posiłków jak i podczas zabawy. Tak samo jak w poprzednich etapach dziecko cały czas jest na wysokości standardowego stołu i w żaden sposób jego pozycja nie obniża się względem reszty domowników podczas czasu spędzanego przy wspólnym stole.

ergonomiczne krzesełko Stokke Tripp Trapp dla nastolatka do szkoły

Stokke Tripp Trapp | 6-11 Lat

W tym wieku dzieci zaczynają korzystać z krzesełka Tripp Trapp w szerszym kontekście oraz często przez dłużą ilość czasu niż poprzednio. Krzesełko nie spełnia już swojej roli wyłącznie podczas posiłku i zabaw przy stole, ale przechodzi w fazę dostosowaną do ucznia. Tripp Trapp doskonale sprawdzi się jako ergonomiczne krzesełko do biurka, gdzie podczas co raz dłuższej nauki oraz dodatkowych zajęć, kręgosłup wymaga odpowiedniego kąta siedzenia. Peter Opsvik poświęcił całe swoje życie projektowaniu krzeseł ergonomicznych przystosowanych do obecnego stylu życia, w którym długość czasu spędzonego w pozycji siedzącej jest nienaturalnie długa i szkodliwa dla naszych organizmów. Krzesełko Tripp Trapp spełnia tutaj rygorystyczne założenia projektanta.

Na przestrzeni tych kilku lat istotna będzie regulacja podparcia nóg dziecka, a zarówno wysokość jak i głębokość elementów na tej samej zasadzie co w poprzednich latach podlega regulacji do indywidualnych potrzeb dziecka.

Dostępne są również dedykowane dla starszego dziecka Poduszki Junior dostępne TUTAJ

ergonomiczne krzesełko do karmiernia Stokke Tripp Trapp osoba dorosła

Stokke Tripp Trapp | Nastolatek – Dorosły

Krzesełko Stokke Tripp Trapp na tym etapie osiąga swój finalny wygląd, w którym służyć będzie już bez dodatkowych elementów wspierających podparcie nóg w okresie wzrostu. Unikalną cechą krzesełka Tripp Trapp jest jego kompaktowa konstrukcja, która łącząc świat dziecka ze światem dorosłych w swoim ostatecznym kształcie może służyć tym większym. Konstrukcja z litego drewna bukowe lub dębowego gwarantuje długowieczność mebla oraz jego stabilność na długie lata. Wymiary krzesełka sprawdzą się doskonale nie tylko dla nastolatka, ale również dorosłego. Nie bez powodu, w niektórych mieszkaniach można spotkać krzesełko Tripp Trapp jako nietuzinkowe i oryginalne krzesło w jadalni.

Krzesełko dostosowane jest do wagi 136 kilogramów.

Stokke Tripp Trapp | Grawerowanie

Krzesełko Tripp Trapp można spersonalizować poprzez grawer. Jest on wykonywany na indywidualne zamówienie technologią laserową na zewnętrznej stronie oparcia krzesełka. Grawer nie może przekraczać 14 znaków wraz ze spacjami. Wszystkich tych z Państwa, którzy są zainteresowani prosimy o dołączenie notatki podczas składania zamówienia. Usługa jest całkowicie bezpłatna – wydłuża ona jednak czas realizacji zamówienia (3–5 tygodni). Przykładowy efekt końcowy widoczny jest TUTAJ i TUTAJ.

Uwaga od specjalistów 3kiwi.pl

Szanowni Państwo, podczas Stokke Engraving Tour 2019 zwróciliśmy uwagę, że grawery wykonane z polskimi literami ze znakami diakrytycznymi (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż) delikatnie różnią się krojem pisma od pozostałych liter. Usługa wykonywana jest w centrali Stokke w Niemczech i prawdopodobnie oprogramowanie maszyny grawerującej nie jest wyposażone w kroje pisma z narodowymi diakrytykami. W związku z tym, że grawer wykonany na litym drewnie ma charakter stały, dla osiągnięcia idealnego efektu sugerujemy, aby zlecony tekst nie posiadał polskich znaków specjalnych.

Stokke Tripp Trapp | Funkcjonalności + Wymiary

 • Ponadczasowa sylwetka, klasyczny design, który nigdy nie wyjdzie z mody,
 • Unikalna możliwość regulacji głębokości i wysokości siedziska oraz osadzenia podnóżka,
 • Szeroka kolekcja kolorystyczna umożliwia dopasowanie do każdego wnętrza i preferencji,
 • W opakowaniu znajdują się wskazówki dotyczące dopasowania pozycji siedziska i podnóżka względem wieku i wielkości dziecka,
 • Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości,
 • 7 letnia gwarancja na elementy drewniane,
 • Możliwość zamontowania pięciopunktowych szelek dla zwiększenia bezpieczeństwa,
 • Malowany z użyciem wodnych i całkowicie nietoksycznych farb,
 • Materiały nie zawierają szkodliwych substancji bisphenolu i phalatów,
 • Krzesełko dostosowane jest do wagi 136 kilogramów,
 • Szczegółowe informacje dotyczące ergonomii i użytkowania (w formie prezentacji PDF producenta) – dostępne TUTAJ.

Stokke Tripp Trapp | Specyfikacje

 • Waga produktu w kg/lbs: 7 / 15,4,
 • Wymiary produktu (długość x wysokość x szerokość) w cm/in: 49 x 79 x 46 / 19,3" x 31,1" x 18,1",
 • Materiały: Lite drewno bukowe lub lite drewno dębowe – w zależności od wybranej wersji,
 • W zestawie: kompletne krzesełko Stokke Tripp Trapp w jednoelementowym kartonowym opakowaniu (krzesełko do samodzielnego złożenia).

Stokke Tripp Trapp | Oryginalność produktu i niebezpieczeństwa

Szanowni Państwo, jesteśmy oficjalnym partnerem oraz największym sprzedawcą marki Stokke w Polsce. Posiadamy wyłączność na sprzedaż stacjonarną na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Każdy produkt Stokke pochodzi z bezpośredniej dystrybucji producenta i posiada numer seryjny. Produkty Stokke są dla Państwa dostępne w naszych salonach stacjonarnych 3kiwi Baby Concept Store we Wrocławiu, Świdnicy oraz w sklepie internetowym.

Na przestrzeni dziesięciu lat naszej działalności otrzymaliśmy od Państwa wiele zapytań dotyczących podejrzanych ofert internetowych. Krzesełko Stokke Tripp Trapp ze względu na swoją bardzo dobrą pozycję i potężną ogólnoświatową renomę często wykorzystywane jest w nieuczciwych działaniach konkurencji – szczególnie w pozycjonowaniu innych produktów w wyszukiwarce Google czy portalu Allegro na frazy odnoszące się do nazwy Tripp Trapp. Krzesełko Stokke Tripp Trapp jest tylko jedno, jest to chroniona nazwa towarowa i nie istnieje coś takiego jak "krzesełko kategorii Tripp Trapp" czy "krzesełko typu Tripp Trapp”.

Z łatwością traficie Państwo do sklepów internetowych celowo imitujących ofertę Stokke, wypozycjonowanych pod frazy „Stokke Tripp Trapp Promocja” z najniższą deklarowaną ceną produktu, którego w praktyce nie można dodać do koszyka. Takie sklepy w rzeczywistości nie mają prawa do sprzedaży produktów Stokke, a fałszywa oferta ma za zadanie zwabić, wygenerować tzw. ruch na stronie oraz docelowo przekonać potencjalnego klienta do wyboru innego produktu innego producenta – jest to nieetyczna metoda marketingowa żerująca na własności intelektualnej Stokke.

Wszystkich autoryzowanych sprzedawców produktów Stokke znajdziecie Państwo na stronie producenta TUTAJ.

Stokke Tripp Trapp Krzesełko Ergonomiczne

Stokke

Stokke® to norweski producent akcesoriów dla dzieci, mebelków dziecięcych, wysokich krzesełek oraz wózków i fotelików dziecięcych. Firma założona w 1932 roku, a nazwa pochodzi od ich założycieli. Filozofią Stokke® jest "W najlepszym interesie dziecka" co potwierdza ich najwyższą jakość. Producent używa materiałów przyjaznych dla środowiska i ulegających biodegradacji. Firma zwraca szczególną uwagę na tworzenie wyjątkowych, funkcjonalnych, mających zastosowanie przez lata produktów dla dzieci. Stokke® szczególną uwagę zwraca się stymulowanie rozwoju dziecka poprzez umacnianie więzi z rodzicami od wczesnych tygodni przez miesiące i lata. Celem norweskiej firmy Stokke® jest tworzenie wysokiej jakości produktów, zaprojektowanych nie tylko dla nas i naszych dzieci, ale takze dla dzieci naszych dzieci i kolejnych pokoleń. W 3kiwi.pl Baby oferujemy wszystkie produkty: wózki Stokke, krzesełka stokke, wanienki Stokke, foteliki Stokke, łóżeczka Stokke oraz wiele innych akcesoriów Stokke. Stokke® oferuje swoje produkty w ponad 50 krajach na całym świecie.

Parametry techniczne:
Kolor krzesełka:
White
Basket:
0
Ukrycie "Sprawdź także":
tak
Może spodobać Ci się również
Stokke | Tripp Trapp Baby Set | Zestaw Dla Małego Dziecka | WhiteStokke | Tripp Trapp Baby Set | Zestaw Dla Małego Dziecka | WhiteStokke | Tripp Trapp Baby Set | Zestaw Dla Małego Dziecka | White
249,00 zł
Stokke | Tripp Trapp Tray | Tacka | WhiteStokke | Tripp Trapp Tray | Tacka | WhiteStokke | Tripp Trapp Tray | Tacka | White
249,00 zł
Stokke | Tripp Trapp Newborn Set | Zestaw dla Noworodka | Grey
-10%
Stokke | Tripp Trapp Newborn Set | Zestaw dla Noworodka | GreyStokke | Tripp Trapp Newborn Set | Zestaw dla Noworodka
449,10 zł499,00 zł
EZPZ by Stokke | Tripp Trapp Placemat | Jednoelementowa Tacko-Miseczka 2w1 | Soft Grey
-10%
EZPZ by Stokke | Tripp Trapp Placemat | Jednoelementowa Tacko-Miseczka 2w1 | Soft GreyDzięki kolaboracji ezpz ze stokke powstały jednoelementowe tacko-miseczki do najslynniejszych krzeselek od Stokke
116,10 zł129,00 zł
Stokke | Tripp Trapp Tray | Tacka | Storm GreyStokke | Tripp Trapp Tray | Tacka | Storm GreyStokke | Tripp Trapp Tray | Tacka | Storm Grey
249,00 zł
Stokke | Tripp Trapp | Beech Chair | Krzesełko z Litego Drewna Bukowego | Storm Grey
-10%
Stokke | Tripp Trapp | Beech Chair | Krzesełko z Litego Drewna Bukowego | Storm Greyniezwykłe modułowe krzesełko o konstrukcji z litego drewna bukowego służy przez całe życie - dosłownie
894,11 zł999,00 zł
Stokke | Tripp Trapp Baby Set | Zestaw Dla Małego Dziecka | Storm GreyStokke | Tripp Trapp Baby Set | Zestaw Dla Małego Dziecka | Storm GreyStokke | Tripp Trapp Baby Set | Zestaw Dla Małego Dziecka | Storm Grey
249,00 zł
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 21 Średnia ocena: 5.00
Ocena:
Autor: Gosia, Jelenia Góra
Kupiliśmy już 3 sztuki
Ocena:
Autor: , WROCŁAW
Naprawdę polecam
Ocena:
Autor: , Wrocław
Najlepszy wybór jakiego dokonaliśmy w całej wyprawce. Żałuję, że nie trafiliśmy do 3kiwi nieco wcześniej... Pozdrawiam
Ocena:
Autor: Bartosz, Wrocław
Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Ocena:
Autor: , Wrocław
Dziękuję za doradztwo. Żona w 7mym niebie, trafiłem w 10tkę. Krzesło rewelacyjne.
Ocena:
Autor: , Wrocław
Najlepszy wybór.
Ocena:
Autor: , Wrocław
Bardzo dziękujemy za szybką realizację zamówienia. Jesteśmy tym krzesłem zachwyceni. Polecam!
Ocena:
Autor: , Wrocław
MEGA!
Ocena:
Autor: , Wrocław
Piękne, dziecko jest zachwycone i my również :)
Ocena:
Autor: , Wrocław
Rewelacja, zdecydowane warte swojej ceny
Ocena:
Autor: Karolina, Warszawa
Błyskawiczna wysyłka, towar porządnie spakowany. Krzesełko jest piękne i jestem bardzo zadowolona.
Ocena:
Autor: Marcelina, Bielsko-Biała
Polecam
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Raty CA
Zakupy z CA RatyRaty CASzybkie i wygodne finansowanie większych zakupów w internecie

Oblicz ratę
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel