
Kosmetyczka Travel Bag z kolekcji La Millou by Marcin Tyszka – Orchid Garden
Must have, dzięki któremu zawsze możesz mieć pod ręką akcesoria niezbędne w codziennej pielęgnacji. Schowasz tam dosłownie wszystko - kosmetyki, kredki, mokre ubrania czy pieluszkę. Dzięki kosmetyczce unikniesz niemiłych niespodzianek w podróży! Z powodzeniem mogą służyć również na codzień - idealnie mieszczą się w torebce i w walizce! W każdej kosmetyczce w górnym rogu znajduję się dodatkowy uchwyt zapinany na metalowy nap, dzięki któremu możesz zawiesić ją np. na wózku podczas spaceru, czy pod prysznicem i zawsze mieć przy sobie wygodnie zorganizowane akcesoria. Struktura splotu może różnić się ze względu na inną partię produkcyjną , przy zachowaniu tych samych właściwości surowca.
- Zewnętrzna warstwa - wodoodporny materiał zabezpieczony dodatkową apreturą,
- Estetyczne, precyzyjne szycie gwarantuje długoletnią przyjemność z użytkowania,
- Wzór objęty Ochroną Prawno-Autorską,
- Prać w pralce, w temperaturze 30°, program delikatny,
- Zaleca się pranie przed pierwszym użyciem zgodnie z instrukcją na metce,
- Nie stosować wybielaczy,
- Nie prać ręcznie,
- Nie suszyć w suszarce bębnowej.
Dostępna w trzech rozmiarach:
- S 19,5 x 20 (+/- 1cm), szer. dna 9 cm
- M 31 x 27 (+/- 1cm), szer. dna 5 cm
- XL 28 x 32 (+/- 1cm), szer. dna 10 cm
La Millou + Marcin Tyszka
Z Marcinem łączy nas przyjaźń, miłość do sztuki i designu. Łączy nas pasja do obserwowania świata i inspirowania się jego pięknem. Dzięki niemu poznałyśmy bogactwo świata roślin i odkryłyśmy w nim niekończący się potencjał tworzenia.
Początkiem naszej wspólnej historii był…prezent. Wielkoformatowe zdjęcie pięknego, kolorowego bukietu kwiatów. Już kilka dni później pokazałyśmy Marcinowi koc, który zdobiła właśnie ta fotografia. To był pierwszy impuls do rozpoczęcia naszej wspólnej pracy nad kolekcją inspirowaną roślinami.
Marcin Tyszka to światowej sławy fotograf, miłośnik mody, sztuki i projektowania wnętrz. Jednak od wielu lat jego największą pasją są właśnie rośliny. Kolekcjonuje egzotyczne gatunki kwiatów, palm oraz litografie przedstawiające orchidee. To w otoczeniu natury i zieleni czuje się najlepiej, pobudza swoją kreatywność i pasję do tworzenia.
Głębia kolorów i niemal bajkowa kreska była inspiracją do stworzenia kolekcji La Millou by Marcin Tyszka.
"Litografie były bazą dla powstałych wzorów - po zeskanowaniu prac zacząłem bawić się formą, eksperymentować. Powstały z tego motywy, które łączą dwa światy - bajkowy, kolorowy i trochę abstrakcyjny świat bliski dzieciom oraz głębokie printy z zachodnich wybiegów mody. To jednocześnie połączenie mojego świata - zawodowego, związanego z modą i prywatnego - pełnego natury i roślin" - wyjaśnia Marcin Tyszka. "Moja mama często śmieje się, że to obsesja" - dodaje.
Poza typowymi dla La Millou produktami, takimi jak koce i pościele, w kolekcji znajdują się kimona dla mamy i córki. Kolekcja La Millou by Marcin Tyszka będzie się z czasem rozszerzać o nowe produkty.
Premierowe produkty mają bogate, intensywne kolory, ale w projektach Marcina pojawią się także pastelowe, delikatniejsze wzory.
Wiemy, jak ważna jest dla Was jakość, ale też praktyczne podejście i oszczędność czasu, dlatego wszystkie produkty La Millou można prać w pralce. Dzięki starannie dobranym materiałom produkty schną bardzo szybko, zachowując jakość i wyrazistość kolorów!

Basket: | 0 |
Sprawdź także: | . ![]() Nigdy w życiu |

