Bajecznie kolorowe i długie kimono batystowe. Sprawdzi się w roli stroju na plażę, kimona, a szczególnie wygodnego szlafroka dla przyszłej i młodej mamy.
Jego rozmiar jest uniwersalny, dzięki paskowi dopasuje się do każdej figury i ciążowego brzuszka.
Kimono jest wykonane w 100% z batystu, materiału, który od stuleci jest uważany za najbardziej, lekki i przewiewny. Tekstura batystu jest bardzo cienka, delikatna i lejąca. Kimono jest idealnym strojem domowym, wygodnym i stylowym jednocześnie.
Wymiary:
Długość: 122 cm
Szerokość: 75 cm
Długość rękawa: 54,5 cm

La Millou to polska marka akcesoriów dla dzieci najwyższej jakości. Wyróżnia się efektownym kolorowym wzornictwem, za co była już wielokrotnie doceniana przez media i prasę La Millou to produkty uwielbiane przez celebrytów, a twarzą marki jest znana aktorka Anna Mucha, która sygnuje serię akcesoriów dla dzieci, które nie lubią słodkich pasteli. Flagowym produktem są kolorowe, delikatne i niezwykle miłe w dotyku kocyki. La Millou co sezon prezentuje kolejne nowości, które zachwycają klientów.
Parametry techniczne:
Basket: | 0 |
Sprawdź także: | . ![]() Nigdy w życiu |
Opinie użytkowników