NENO | Termometr bezdotykowy Neno Medic T07

Kod produktu: 5902479673646
wybierz rozmiar:
">
169,00 zł
Credit Agricole Raty
Termometr Neno Medic T07 i dzidziuś

PROFESJONALNY POMIAR

Neno Medic T07 to wyrób medyczny, który może być stosowany w szpitalach, placówkach medycznych, a także w przedszkolach i żłobkach. Urządzenie zapewnia rozległe zakresy pomiaru temperatur dla ciała – od 22 do 43°C. Aby poprawnie zmierzyć temperaturę termometrem należy trzymać go prostopadle w odległości od 1 do 3 centymetrów od czoła.

Wyrób medyczny

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

Neno Medic T07 posiada elegancki i nowoczesny, ale przede wszystkim czytelny wyświetlacz mający zastosowanie nawet w środku nocy lub o wczesnych, zimowych porankach. Dzięki temu nie musisz o świcie zapalać światła w pokoju, aby zmierzyć temperaturę i sprawdzić pomiar.

Czytelny wyświetlacz termometru Neno Medic T07

TECHNOLOGIA PODCZERWIENI

Neno Medic T07 zapewnia profesjonalny pomiar temperatury w warunkach domowych, dzięki zastosowaniu technologii podczerwieni, a więc pomiar temperatury odbywa się w sposób całkowicie bezdotykowy.

technologia podczerwieni i dziecko trzymające pluszowego misia

MAGNETYCZNA NAKŁADKA

Wystarczy, że ściągniesz magnetyczną nakładkę, a termometr sam przejdzie w tryb douszny. To intuicyjne rozwiązanie zapewni Ci najlepszy komfort użytkowania. Już nie potrzebujesz odrębnych termometrów, a jedynie jeden, Neno Medic T07, który jest 2W1 – „do ucha” i „do czoła”.

Magnetyczna nakładka w termometrze

POMIAR TEMPERATURY NA CZOLE

Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Nic prostszego. Z naszym termometrem Neno Medic T07 zmierzysz temperaturę swojego dziecka bezdotykowo jedynie zbliżając termometr do jego czoła. Prawda, że proste? Every mom is a superhero.

pomiar temperatury na czole

POMIAR TEMPERATURY W UCHU

Aby wykonać pomiar w uchu, należy jedynie ściągnąć magnetyczną nakładkę, odchylić małżowinę uszną do tyłu dziecka zgodnie z instrukcją dołączoną do pudełka, włożyć termometr w przewód słuchowy i nacisnąć przycisk włączania urządzenia. Szybko i bezpiecznie, prawda?

pomiar temperatury w uchu

PRZEGLĄD POMIARÓW

Termometry Neno Medic T07 pozwalają na przegląd pomiarów członków Twojej rodziny, ponieważ zapisują w swojej pamięci ostatnie 20 pomiary temperatury. Nie musisz notować każdorazowo na ginących kartkach papieru, jak wysoka była temperatura, ponieważ klikając przycisk „Memory/Mode”, możesz sprawdzić ostatni pomiar bezpośrednio na termometrze.

przegląd do 20 pomiarów w termometrze Neno Medic T07

POMIAR TEMPERATURY OTOCZENIA

Dzięki zastosowaniu trybu pomiaru obiektów, który włączysz klikając przycisk „Mode”, możesz zmierzyć bezdotykowo nie tylko temperaturę wybranego przedmiotu, ale również temperaturę pokoju. To bardzo proste – włącz tryb obiektu i dowiedz się, czy temperatura jest odpowiednia dla Twojej pociechy.

Pomiar temperatury otoczenia

POMIAR TEMPERATURY WODY

Jak zmierzyć temperaturę wody do kąpieli w trybie pomiaru obiektu? Jest to bardzo proste – wystarczy ustawić w termometrze tryb pomiaru obiektu, a następnie zbliżyć termometr do wody, by po chwili odczytać wartość. Dzięki temu woda dla Twojego dziecka nie będzie ani zbyt zimna, ani zbyt gorąca. Będzie bezpieczna dla niemowlaka.

Pomiar temperatury wody

POMIAR TEMPERATURY POSIŁKU

Dzięki trybowi pomiaru obiektu sprawdzisz także dokładną temperaturę pożywienia dla swojego dziecka. Ikona domu wskazuje na włączenie tego trybu. Neno Medic T07 to urządzenie, które umożliwia Ci kontrolowanie temperatury każdego wybranego przez Ciebie obiektu

Termometr Neno Medic T07 sprawdza temperature posiłku

POMIAR W TRYBIE CICHYM

Jeśli Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić przy mierzeniu temperatury, uruchom tryb cichy. Wystarczy przez około 5 sekund przytrzymać przycisk „Memory/Mute”, który delikatnie i bezszelestnie sprawdzi temperaturę Twojego dziecka.

Termometr Neno Medic T07 i tryb cichy

PRECYZYJNY POMIAR

Oprócz dwóch automatycznie zmieniających się trybów, używając przycisku „Mode” możesz również wybrać tryb dla dziecka do 12 roku życia i tryb dla wieku powyżej 12 lat, które zapewnią precyzyjny pomiar temperatury Twojej pociechy.

Termometr Neno Medic T07 i precyzyjny pomiar

ELEGANCKI WORECZEK W ZESTAWIE

W zestawie z termometrem otrzymujesz od nas elegancki worek, dzięki któremu przechowujesz produkt w bezpieczny sposób nienarażony na czynniki szkodliwe dla urządzenia, jak na przykład kurz.

elegancki woreczek w zestawie

WYJĄTKOWY, ESTETYCZNY DESIGN

Wysoka estetyka, jakość wykonania, biel, elegancja i nowoczesność to cechy, za które Neno Medic T07 jest tak uwielbiany przez #nenomamy. Termometr ten jest ceniony również za swoją lekkość, ponieważ waży jedynie 72 gramy.

Termometr Neno Medic T07
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Raty CA
Zakupy z CA RatyRaty CASzybkie i wygodne finansowanie większych zakupów w internecie

Oblicz ratę
pixel