BeSafe | fotelik samochodowy 0-13kg Beyond Go | Sea Green Melange

  Kod produktu: 7072754021054
  wybierz rozmiar:
  1 597,00 zł
  Credit Agricole Raty

  Fotelik samochodowy BeSafe Go Beyond

  Fotel Besafe Go Beyond z innowacyjnym rozwiązaniem podróżowania tyłem do kierunku w pozycji półleżącej. Funkcja Active Lay Flat™ zastosowana w foteliku samochodowym Go Beyond nie tylko umożliwia dziecku podróżowanie samochodem w pozycji półleżącej. Jak zwykle w BeSafe szczególną uwagę przywiązuje się do bezpieczeństwa, gdyż w przypadku uderzenia dziecko automatycznie ustawia się w pozycji pionowej bezpiecznej dla dziecka w której to maluch ma podparcie pod głowę i plecy. System uruchamiany jest nawet przy niewielkich prędkościach np. gwałtowniejszym hamowaniu na światłach. Uruchomienie systemu nie powoduje utraty bezpieczeństwa fotela. System działa ponownie, jedynie kolizja lub wypadek jest sygnałem do bezwzględnej wymiany fotela na nowy. 

  Cechy:

  • Active Lay Flat ™ - rewolucyjna funkcja zapewniająca dziecku bezpieczną podróż nawet w pozycji półleżącej w samochodzie. W razie wypadku fotelik samochodowy automatycznie ustawi się w pozycji pionowej, zapewniając bezpieczniejszy kąt podczas kolizji
  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają optymalne bezpieczeństwo
  • Łatwa obsługa różnych funkcji jedną ręką
  • Wysokiej jakości materiały i lekka konstrukcja
  • Elastyczny i łatwy montaż dzięki bazie ISOfix
  • Funkcja „Peekaboo” – możliwość regulacji daszka przeciwsłonecznego po obu stronach w celu uzyskania idealnego cienia.
  • Fotel posiada homologację lotniczą, dlatego idealnie nadaje się na wakacyjne wyjazdy z dziećmi.
  • daszek fotela posiada filtry UV50+, jest bardzo obszerny z możliwością częściowego jednostronnego osłonięcia dziecka.

   

  Modularny system:

  jedna baza – dwa foteliki samochodowe
  System BeSafe Beyond składa się z dwóch fotelików i jednej bazy ISOfix, z których można korzystać od urodzenia do ok. 6 lat (125 cm i 22 kg). Dzięki temu modułowemu systemowi rotacji, który zapewnia wydłużony fotelik tyłem do kierunku jazdy, rodzice mogą mieć wszystko czego potrzebują i  nie muszą już iść na żadne kompromisy.

  modularny system besafe 2in1

  Informacje techniczne:

  • Wzrost: 40-87 cm
  • Wiek: ok. 0-18 miesięcy
  • Kierunek: Tyłem do kierunku jazdy

  Przestrzeń do rozwoju dzięki BeSafe Beyond
  Dzięki innowacyjnemu systemowi Twoje dziecko może siedzieć bezpiecznie i wygodnie od chwili urodzenia do około 6 roku życia.
  Fotelik dziecięcy BeSafe Go Beyond charakteryzuje się wydłużonym okresem użytkowania (18 miesięcy), przewyższającym dotychczasowy standard wynoszący 12 miesięcy.
  Kolejny fotelik dla malucha BeSafe Beyond 360 można używać tyłem do kierunku jazdy do 6. roku życia, w porównaniu do wcześniejszych fotelików obrotowych, z których można było korzystać do 4. roku życia.

  W BeSafe dokłada się wszelkich starań, aby jak najdłużej przewozić dzieci tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu podróż jest zawsze prosta i bezpieczna.
  System rotacji umożliwia dłuższe trzymanie dziecka tyłem do kierunku jazdy i korzystanie ze wszystkich korzyści, jakie niesie ze sobą system obrotowy.

  BeSafe

  BeSafe to norweska firma założona w Krøderen, która stała się liderem, jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych dla dzieci, a także innych produktów bezpieczeństwa drogowego. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku szwedzcy badacze medycyny ruchu drogowego odkryli korzyści płynące z przewożenia małych dzieci tyłem do kierunku jazdy w razie wypadku. Rozwój ich produktów jest ciągły, w wyniku wprowadzania na rynki nowych patentów i innowacyjnych funkcji dla zwiększenia bezpieczeństwa.

  Parametry techniczne:
  Basket:
  0
  Cloud T i-Size:
  Sepia Black Plus
  Kolor:
  czarny
  Sprawdź także:
  .

  Nigdy w życiu

  Opinie użytkowników
  Zapytaj o produkt

  Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

  Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
  Raty CA
  Zakupy z CA RatyRaty CASzybkie i wygodne finansowanie większych zakupów w internecie

  Oblicz ratę
  pixel