Czym się bawią niemowlęta? Top 4 zabawki na prezent dla maluszka

2021-02-08
Czym się bawią niemowlęta? Top 4 zabawki na prezent dla maluszka

Odwieczny problem osób, wybierających się w odwiedziny do rodziny z małym dzieckiem, dotyczy prezentu. Co kupić maluszkowi, który prawdopodobnie ma już wszystkie najciekawsze zabawki dostępne na rynku? Jak wybrać upominek, żeby był on w pełni bezpieczny dla niemowlęcia? Aby rozwiać te wątpliwości, stworzyliśmy zestawienie czterech, naszym zdaniem niezwykle kreatywnych zabawek odpowiednich dla najmłodszych. Wszystkie z nich są ekologiczne i... można je zamówić w 3KIWI!

  1. Mata Edukacyjna – to propozycja zabawki B.Toys, która łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Została zaprojektowana tak, żeby stymulować rozwój psychoruchowy dziecka. Zmysły niemowlęcia zostają pobudzone: światła, dźwięki, kształty zawieszek sensorycznych oddziałują na jego wyobraźnię. Zakup miękkiej maty ze stelażem na różne akcesoria będzie świetnym pomysłem na praktyczny prezent, korzystnie wpływający na rozwój maluszka.

  2. Lusterko na kółkach – jeśli prezent dla dzidziusia, to koniecznie sensoryczny. Przykładem są jeżdżące (uciekające!) zabawki B.Toys, jak np. lusterko z wbudowanymi kółkami. Konstrukcję opracowano w taki sposób, żeby zabawka się nie przewracała. Kolorowy wzór i koraliki działają na zmysły i kształtują różne umiejętności milusińskich.

  3. Szumiący wieloryb – przyjemnie szumiące zabawki są najlepszymi przyjaciółmi niemowląt. Są pięknie wykonane, miłe w dotyku i... emitują kojące dźwięki, ułatwiające odprężenie i zasypianie. Świecący wieloryb z naszego sklepu to zabawka sensoryczna wyposażona w mechanizm szumiący: szum fal, odgłosy morza i mieszkańców wolnego świata każdego dzidziusia ukołyszą do snu.

  4. Klocki materiałowe – ten rodzaj zabawek dla milusińskich ma formę miękkich sześcianów, które można układać i rozkładać na czynniki pierwsze. Wyjmowane elementy zostały wyposażone w sensoryczne wypustki, co dodatkowo zwiększa radość z zabawy. Kolorowe, miękkie klocki B.Toys to propozycja od kanadyjskiego producenta, słynącego z dostarczania wysokiej jakości produktów z bezpiecznych materiałów. Uwielbiają się nimi bawić dzieci, które ukończyły 6 miesięcy.

Po więcej inspiracji prezentowych zapraszamy do naszego sklepu, gdzie zebraliśmy m.in. kreatywne zabawki B.Toys. Każda z nich w inny sposób służy rozwojowi maluszka. Wybór jest duży, więc jeśli masz chwilę to ruszaj na przegląd asortymentu. Możesz też skorzystać z naszych propozycji i sprawić dziecku radość kupując zabawkę edukacyjną, sensoryczną lub kombinacyjną... Ty decydujesz!

pixel