Gadżety nowoczesnej mamy. Zabierz je ze sobą na spacer!

2020-01-20
Gadżety nowoczesnej mamy. Zabierz je ze sobą na spacer!

Przygotowując się do przyjścia dziecka na świat, wiele mam stara się przewidzieć, czego dokładnie będą potrzebować. Zdarza się, że już podczas spacerów lub codziennych obowiązków wykonywanych w towarzystwie malucha przydałby im się gadżet, o którego istnieniu wcześniej nawet nie pomyślały. Jeśli i Ciebie zaskoczyły potrzeby świeżo upieczonej mamy, przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz w nim kilka przydatnych porad i przedmiotów – do wykorzystania na spacerze oraz podczas szybkich zakupów.

Uchwyt na kubek: dla zdeklarowanej miłośniczki kofeiny

Nie wyobrażasz sobie życia bez kawy? Spokojnie, niemal wszystkie młode mamy mogłyby się pod tym stwierdzeniem podpisać. Jeżeli więc nie masz czasu, by napić się kawy w domu albo lubisz spokojnie raczyć się nią podczas spaceru, niezbędnym dodatkiem dla Ciebie będzie uchwyt na kubek mocowany do rączki wózka, który oferujemy w naszym sklepie internetowym 3Kiwi. Wybierz gadżet od sprawdzonego producenta – dzięki temu będziesz mieć pewność najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Torba do wózka: na wszelkie spacerowe wiktuały

Nie ma chyba bardziej przydatnego gadżetu, niż zawieszana na rączce wózka, modna torba La Millou . Dzięki pojemnym przegródkom i strategicznie rozmieszczonym schowkom możesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz w danym momencie. Na uwagę zasługują przede wszystkim fantazyjne wzory, jakie można dopasować do mufki i śpiworka. W ten sposób zyskasz spójną całość, która oprócz funkcji estetycznej będzie spełniać również użytkową. Ocieplacze ochronią Was przed zimnem, a torba pomieści cały rodzicielski ekwipunek.

Mufka dla przemarzniętego rodzica: zimowy must have

Kiedy na dworze mróz, wielu rodzicom nie spieszy się do wyjścia na spacer. Powód jest prosty: przejmujące zimno i kostniejące ręce nie zachęcają do dostojnego kroczenia parkowymi alejkami. Jednak maluch powinien wychodzić z domu niezależnie od pory roku. Dlatego producenci śpiworków i akcesoriów dziecięcych wyszli naprzeciw potrzebom zmarzniętych rodziców, proponując im specjalne rękawice (połączone lub oddzielne) nazywane mufką. Z wierzchu ma ona nieprzemakalny materiał, a w środku polar lub wełnę. Z takim ekwipunkiem zimno nie będzie wam straszne.

Mocowanie na telefon: gratka dla współczesnej kobiety

Dzisiejsza mama musi być w stałym kontakcie ze światem ; pomaga jej w tym telefon. Pełni on również funkcję rozrywkową, kiedy spacer na świeżym powietrzu się przedłuża albo dziecko smacznie śpi. Problemem może być jedynie prowadzenie wózka jedną ręką i korzystanie z telefonu za pomocą drugiej, ale istnieje na to rozwiązanie – uchwyt na rączkę wózka. Działa on na zasadzie modeli samochodowych, utrzymując telefon w miejscu i ułatwiając używanie go. Dodatkowo jest uniwersalny, dopasuje się więc do każdego modelu urządzenia.

pixel