Koszt dostawy

Jaki jest koszt wysyłki w 3kiwi.pl?Sposób dostawy

Zamówienia przedpłacone

Zamówienia z płatnością przy odbiorze
Kurier

Przesyłka kurierska firma GLS
(paczki do 32 kg - większość produktów, bez mebelków)

17,99 zł
(od 499 zł za darmo)

25,99 zł

Paczkomaty

Dostawa do Paczkomatu InPost
(przesyłki o maksymalnej wadze do 25 kg)

13,99 zł
(od 399 zł za darmo)

23,99 zł
Paleta

Przesyłka paletowa
(na paletach wysyłamy wszystkie meble z naszej oferty)

199 zł
(od 5 500 zł za darmo)

niedostępne

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty w sklepach 3kiwi.pl we Wrocławiu lub Świdnicy

0 zł

0 zł

 

 

 Zamów z wysyłką za granicę!

Umożliwiamy wysyłkę do wszystkich krajów Unii Europejskiej.
Szczegółowe koszty dostawy i terminy realizacji zamówień znajdą Państwo w poniższej tabeli. 

 

Region

Czas dostawy

Koszt dostawy

Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja (kontynent), Holandia, Lichtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Niemcy, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy. 4 dni robocze 79 zł
Bułgaria, Hiszpania (kontynent), Irlandia, Portugalia (kontynent) 4 dni robocze 99 zł
Bośnia i Hercegowina, Cypr, Czarnogóra, Finlandia, Francja (Korsyka), Grecja, Hiszpania (Baleary, Wyspy Kanaryjskie, Melilla, Ceuta, Gibraltar, Andora), Norwegia 4 dni robocze Skontaktuj się z nami

 

ZASADY WYSYŁEK ZAGRANICZNYCH:

  • Za granicę wysyłamy wyłącznie zamówienia do wagi 32 kilogramów.
  • Jeżeli chcesz zamówić większą liczbę dużych produktów - skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę kosztu przesyłki.
  • Realizujemy wyłącznie zamówienia opłacone przelewem lub kartą kredytową (nie wysyłamy za pobraniem).


W jakich godzinach dostarczacie paczki?

 

Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze, zazwyczaj w godzinach 9:00-18:00. Wszystko zależy od miejsca, gdzie kurier ma doręczyć paczkę. Jeżeli masz możliwość, jako adres dostawy podaj np. firmę gdzie pracujesz. W przypadku Twojej nieobecności kurier zostawi awizo i numer telefonu do siebie. Wystarczy, że do niego zadzwonisz i umówisz się na dogodny dzień dostawy.

Paczki do Paczkomatów InPost doręczane są przez cały dzień, a gdy już się w nim znajdą możesz je odebrać w dowolnym Ci momencie - Paczkomaty InPost otwarte są całą dobę. Paczka czekać będzie na Ciebie 3 dni.

 

Czy kurier GLS zadzwoni do mnie przed dostawą?

 

Kurierzy widząc prywatny adres dostawy, zazwyczaj dzownią do odbiorcy i chcą umówić się na dogodny moment doręczenia paczki. Nie możemy tego jednak zagwarantować - kurier nie ma obowiązku zadzwonić.

 

Jak szybko wysyłacie zamówienia?

 

Zamówienia realizujemy natychmiastowo w godzinach pracy firmy. Wszystkie widoczne produkty opisane jako "dostępny" są fizycznie na naszym magazynie.W przypadku produktów, które musimy skompletować z wielu naszych magazynów lub sprowadzić od naszych dostawców, czas dostawy może być dłuższy.

 

W jakich godzinach można odebrać osobiście towar?

 

Odbiór osobisty jest możliwy tylko w godzinach pracy naszych sklepów po otrzymaniu emailem i smsem lub telefonicznie informacji o możliwości odbioru zamówionego towaru. Adresy naszych sklepów znajdziesz tutaj.

 

Czy oferujecie dodatkowe opcje dostawy dla kuriera?

 

Istnieje możliwość zamówienia wysyłki kurierskiej do Polski z dodatkowo płatną opcją:

- odbiór do godz. 10 - odbiór do godz. 10, następnego dnia roboczego po dniu nadania przesyłki. Opcja płatna dodatkowo 20,00 PLN,

- odbiór do godz. 12 - odbiór do godz. 12, następnego dnia roboczego po dniu nadania przesyłki. Opcja płatna dodatkowo 12,00 PLN,

- odbiór w sobotę - odbiór w sobotę, następną po dniu nadania przesyłki. Opcja płatna dodatkowo 25,00 PLN,

- odbiór do godz. 10 w sobotę - odbiór do godz. 10 w sobotę, następną po dniu nadania przesyłki. Opcja płatna dodatkowo 45,00 PLN,

- odbiór do godz. 12 w sobotę - odbiór do godz. 12 w sobotę, następną po dniu nadania przesyłki. Opcja płatna dodatkowo 35,00 PLN.

Każdorazowo, w przypadku chęci skorzystania z ww. opcji dodatkowo płatnej, prosimy o wpisanie jej w polu uwagi do Zamówienia.Co oznacza dostawa na palecie?

 

Niektóre oferowane przez nas produkty są na tyle duże, że musimy wysyłać je na palecie. W dużej części są to droższe mebelki dziecięce (o wartości powyżej ~1500 zł). Są one zbyt duże aby wysyłać je zwykłą przesyłką, bowiem mogą ulec uszkodzeniu. Proponujemy wysyłanie na palecie ze względu na bezpieczeństwo przesyłki i jej gabaryty.

 

UWAGA:
Przesyłki paletowe doręczane są pod wskazany adres, ale usługa kurierska nie obejmuje w takim przypadku doręczenia paczki bezpośrednio do mieszkania adresata. Kurier pozostawi przesyłkę na chodniku lub przed blokiem - jego obowiązkiem w przypadku przesyłek paletowych jest jedynie bezpieczne ściągnięcie palety z samochodu.

 

Popularną praktyką jest jednak podstawienie palety w miejsce umożliwiające adresatowi względnie łatwy rozładunek towaru. Prosimy zapytać kuriera o możliwość ustawienia palety w dogodnym dla Państwa miejscu.

pixel