Pojazd dla modnej mamy, czyli jaki model wózka z kolekcji Premium wybrać?

2019-05-09
Pojazd dla modnej mamy, czyli jaki model wózka z kolekcji Premium wybrać?

Wózek dziecięcy ma cieszyć dziecko wygodą, a mamę atrakcyjnym wyglądem. Z tego powodu rodzice coraz częściej decydują się na modele z wyższej półki, wyróżniające się swoją stylistyką spośród innych. Wiele z nich sygnowanych jest nazwiskami znanych projektantów, którzy podnoszą nie tylko jakość wykonania pojazdu, ale także jego społeczny prestiż. Wózki Premium charakteryzują się wyższą ceną, lecz za nią idzie również łatwość prowadzenia, lepsze materiały, niepowtarzalny design. Poznaj najpopularniejsze marki i sprawdź, dlaczego są wybierane.

Cybex: funkcjonalność i styl w jednym

Tego producenta nikomu nie trzeba przedstawiać. Dzięki rozbudowanej ofercie modeli każdy znajdzie coś dla siebie, a różnorodność cen pomaga w podjęciu decyzji. Cybex często współpracuje ze znanymi projektantami: swoje linie kolorystyczne wypromowali już Jeremy Scott czy Anna K. Firma nie boi się innowacyjnych rozwiązań, a przy tym zapewnia każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Przykładem może być chociażby nowy wózek Cybex Balios S, w którym zastosowano technologię amortyzowanych, żelowych kół nie do przebicia.

Bugaboo: nieduży wózek, wielkie możliwości

Pewnie nie raz rzucił Ci się w oczy charakterystyczny, niski wózek z różnokolorowymi budkami oraz kołami znacznie różniącymi się rozmiarem. Ta ostatnia cecha sprawia, że Bugaboo to idealny pojazd zarówno do miasta, jak i na wycieczki w terenie. Małe kółeczka gwarantują bowiem zwrotność, a duże ułatwiają przemieszczanie się po trudniejszych nawierzchniach. Skąd ich popularność? Rozpoczęła się dzięki Victorii i Davidowi Beckhamom, a niemal nieograniczona możliwość stylizowania sprawia, że mamy są nim wręcz zachwycone.

Joolz: perfekcja niejedno ma imię

Mamy posiadające wózek tej marki zgodnie twierdzą, że należy ona do najlepszych na świecie. Pojazdy te nie boją się żadnych nawierzchni, a ich unikalny design przyciąga wzrok. Joolz stawia na najwyższej jakości, hipoalergiczne materiały dla komfortu dziecka, jak również na szereg ułatwień dla rodziców, takie jak gondola składana na płasko. Wózki te są niezwykle popularne wśród gwiazd w Stanach Zjednoczonych.

Silver Cross: rodzina królewska poleca

Ta brytyjska marka kryje w sobie dwie ciekawostki. Po pierwsze, jej założyciel wymyślił współczesny wygląd wózka dziecięcego. Druga to fakt, że jest ona tradycyjnie wybierana przez rodzinę królewską. Decydując się na pojazd Silver Cross, masz więc pewność perfekcyjnego wykonania i niepowtarzalnego wyglądu wózka oraz doskonałego komfortu małego pasażera.

Stokke: norweski design, najwyższa jakość

Jeśli szukasz stylowego modelu, który uchroni malucha przed zmienną pogodą, a przy okazji wyróżni się ciekawym designem, wózek Stokke jest dla Ciebie! Znajdziesz go w naszym sklepie 3Kiwi. Misja firmy to ochrona środowiska i rozwój dziecka: pokazują to biodegradowalne materiały, a także spacerówka osadzona na tyle wysoko, by ułatwić dziecku nieustanny kontakt z rodzicem.

pixel