Pokoik dziecięcych marzeń dostosuj do potrzeb dziecka. Sprawdź, o czym nie możesz zapomnieć!

2021-01-25
Pokoik dziecięcych marzeń dostosuj do potrzeb dziecka. Sprawdź, o czym nie możesz zapomnieć!

Dziecięce królestwo jest szczególnym miejscem, odskocznią od całego świata. Zadbaj o to, żeby Twoja pociecha miała własny kącik – choćby niewielki. Podczas jego urządzania przestrzegaj kilku zasad, a efekt na pewno Was zachwyci! Zapoznaj się z naszym mini poradnikiem, który wypełniliśmy inspiracjami na temat mebelków do pokoiku dziecka.

Naturalne drewno z polskich lasów: świetny materiał na meble. Poznaj Pinio

Jako rodzic z pewnością przywiązujesz wagę do walorów użytkowych mebli, kupowanych dla dziecka. Wyposażenie pokoju powinno być maksymalnie ergonomiczne, ale... nie tylko. Tak samo istotne jest bezpieczeństwo wszystkich sprzętów, które znajdą się w zasięgu rąk malucha. Wybierając mebelki sięgaj więc po te wykonane z naturalnych, solidnych materiałów. Powinny być one odporne na zniszczenia, a najlepiej również ekologiczne i atrakcyjne dla oka. Powyższe warunki spełniają drewniane meble Pinio, produkowane z wysokiej jakości surowców z polskich lasów. Łóżeczka, komody, szafy i fotele Pinio występują w wielu wariantach wykończenia, a bogactwo nieprzeciętnych wzorów i faktur stanowi odpowiedź na oczekiwania najmłodszych oraz ich rodziców.

Biurko dopasowane do wzrostu i wygodne łóżeczko – obowiązkowo z barierką

Meble dziecięce wybieramy z uwzględnieniem trzech czynników: ich funkcjonalności, bezpieczeństwa i estetyki. Powinny być to konstrukcje, perfekcyjnie dopasowane do wzrostu malucha. Dobrze, gdyby młody mieszkaniec miał do dyspozycji biurko albo stoliczek z krzesełkiem (do rysowania, kolorowania i odrabiania lekcji). Obowiązkowe w pokoju jest oczywiście łóżeczko. Je także należy wybrać, biorąc pod uwagę dodatkowe systemy zabezpieczeń i inne udogodnienia. Gdy dziecko ma skłonność do spadania z łóżka w nocy, koniecznie trzeba znaleźć mebel z barierką ochronną albo wyprofilowanymi szczebelkami. Praktycznym rozwiązaniem jest zakup łóżka z materacem, którego wysokość można zmieniać. Taką możliwość oferuje producent mebelków dziecięcych Pinio – jego wyroby są dostępne w naszym sklepie 3KIWI. Zajrzyj do nowych kolekcji i zapoznaj się z ofertą, którą przygotowaliśmy z myślą o osobach, szukających drewnianych mebli dla dziecka.

pixel