Baby Brezza®

Z pewnością jak każdy rodzic pragniesz, by Twoja pociecha rozwijała się prawidłowo i była szczęśliwym dzieckiem. Kluczowym elementem sprzyjającym wzrostowi dziecka jest wysokogatunkowe pożywienie, które musi zostać właściwie przygotowane. W 3kiwi jesteśmy otwarci na innowacje, dlatego prezentujemy naszym Klientom produkty Baby Brezza – wielozadaniowy ekspres do mleka dla dzieci, który swoim designem łudząco przypomina urządzenia do robienia kawy dla dorosłych oraz podgrzewacz do butelek. Tymczasem to właśnie Brezza Formula pozwala na przygotowanie posiłku dla malucha w błyskawiczny sposób, biorąc pod uwagę aspekty takie jak idealne proporcje czy właściwa temperatura. Już dziś wypróbuj nowoczesne rozwiązania w zakresie przygotowywania modyfikowanego mleka, raz na zawsze żegnając się z przypalonymi garnkami!

 

Z Baby Brezza karmienie malucha to pestka!

Firma Baby Brezza stworzyła swój ekspres do mleka w celu zapewnienia pomocy rodzicom w codziennych czynnościach związanych z karmieniem dzieci. Dzięki szerokiej gamie produktów, wszyscy zainteresowani mogą zaoszczędzić czas i nerwy, które normalnie poświęciliby czasochłonnemu przygotowaniu posiłków. Brezza Formula to prawdziwie rewolucyjny gadżet, który sprawi, że przygotowanie butelki pełnej mleka dla maluszka nie będzie już tak stresujące. Ekspres jest kompatybilny z 99.9% mlek modyfikowanych, pozwalając na przygotowanie butelek o pojemności liczącej od 60 do 300 ml, z możliwością wyboru trzech temperatur. W kolekcji produktów Baby Brezza oferowanych przez nasz sklep z gadżetami i akcesoriami dla dzieci i rodziców znajduje się również podgrzewacz do mleka, sterowany za pomocą Bluetooth. Bezpłatna aplikacja do obsługi urządzenia pozwala na bezproblemowe sterowanie podgrzewaczem, a także błyskawicznie informuje o zakończeniu procesu podgrzewania. Nowoczesne urządzenie robi prawdziwą furorę wśród rodziców – służy nie tylko do podgrzewania mleka modyfikowanego, lecz również mleka matki czy słoiczków. Wszechstronne działanie czyni je produktem wartym uwagi każdego, dla kogo codzienne przygotowywanie odżywczego posiłku dla dziecka stanowi nie lada wyzwanie.

 

Brezza Formula – 100% bezpieczeństwa, 100% satysfakcji

Przez swoją wielofunkcyjność i możliwości podgrzewania nie tylko butelek wypełnionych mlekiem, produkty Baby Brezza mogą towarzyszyć rodzicom przez lata. Ekspres do mleka świetnie sprawdzi się przy pierwszym i kolejnym potomku, zaś podgrzewacz posłuży do szybkiego odgrzania dań przechowywanych w słoiczkach. Produkty Baby Brezza można zabrać ze sobą wszędzie, przez ich łatwość w złożeniu – koniec z przejmowaniem się tym, co podać dziecku na wyjeździe! Efektywne karmienie malucha to marzenie wielu rodziców; dziś jest ono jak najbardziej realne, a wszystko dzięki firmie,która od ponad dekady dostarcza innowacyjne rozwiązania wszystkim rodzicom. W 3kiwi oferujemy oryginalne twory Baby Brezza, które sprawdzą się u każdego! Przygotowanie butelki pełnej ciepłego mleka nigdy nie było prostsze! Serdecznie zapraszamy do zakupów online lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. Czekamy na Twoje zamówienie!

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

#1 Czy produkty Baby Brezza są łatwe w czyszczeniu?

Tak. Zarówno ekspres i podgrzewacz czyści się naprawdę szybko. Wszystko dzięki wysokogatunkowym elementom, z jakich są one skonstruowane. Solidne wykonanie z materiałów, które są wysoce odporne na uszkodzenia i bezpieczne dla zdrowia gwarantuje wszystkim kupującym jakościowe korzystanie z produktu.

 

#2 Jak mam ustawić Brezza Formula do konkretnego typu mleka?

Możliwość uzyskania pełnej instrukcji znajduje się bezpośrednio na polskiej stronie producenta. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki ustawień mleka modyfikowanego, gdzie wybierzesz rodzaj urządzenia, region pochodzenia mleka, jego markę oraz typ i gotowe! W ciągu kilku sekund powinna wyświetlić się dokładna instrukcja.

 

#3 Jak działa ekspres do mleka Brezza Formula?

Działanie ekspresu Brezza Formula jest naprawdę intuicyjne, a wszystkim można zarządzać za pomocą specjalnego panelu na urządzeniu. W dużym skrócie, w trakcie działania urządzenia, umieszczona w nim woda jest podgrzewana do wybranej temperatury, a następnie zaś mieszana z proszkiem mlecznym. Takie rozwiązanie pozwala na błyskawiczne uzyskanie gotowego do spożycia mleka w ciągu zaledwie kilku sekund.

 

 

Produktów: 3
Produktów 1 - 3 z 3
pixel